Mothercare

<12>

Ynt: Mothercare

03/15/2010 09:43:00

kesinlikle acımasızlar ve ben sorunca sms haber veremiyoruz dedi mağazadki kız, webden eklesem olur herhalde

03/15/2010 10:51:00

Esra bence de yani bir süre sonra kendi seçmeye başlar heheheh en süslülerinden. :))

Damla aslında ben body ve sleepsuitler için demiştim, diğerlerini hiç düşünmedim, haklısın aslında. Süslü olsun diye rahatlık geri plana atılıyor.

Ezgi tatlım bende demcard var, sanırım orada yazmıştım cebimi e-mailimi falan, hem mesaj geliyor hem de e-mail geliyor. Bazı mağazalarda çalışanların hiçbirşeyden haberleri yok, kusura bakmasınlar. Mesela aldığım newbury 60X120 cm olduğundan daha büyüğünü alalım dedik, arkadaştakinden alacaktım, modelini bilmiyordum, tarif ettim, öyle bir model yok diyor, 70X140 cm olanlarda asansörlü model yok diyor, sonra arkadaşıma telefon açtım mağazadayken, modelini öğrendim, katalogdan da bulduk-westbury , aaa ben bu modeli bilmiyordum dedi, hem de bu kişi mağaza müdürü...

04/07/2010 07:23:00

henüz 17 haftalık olduğum için bebeğe kıyafet almaya başlamadım ama bu hafta artık dayanamayarak kendime iç çamaşırı yenilemesi yaptım.. cevahir mağazasında hamilelik sütyenleri 2 adet 63.00 tl'den 19.90 tl gibi şahane bir indirime girmiş, ihtiyacı olanlar kaçırmasın derim.. zira ten rengi kalmamış bile..

04/07/2010 07:37:00

değil aslında, hamilelikte büyüyen göğüsler için diğer markalara göre (ben birkaç marka denedim ve rahat edemedim) daha rahat bir modeli olan bildiğimiz büyük göğüs sütyeni :)) alt tarafındaki balenler tel değil ve süt kanalları için oldukça önemliymiş tel olmaması..sırtı ve askıları da çok rahat..

bu arada emzirme sütyenlerine de baktım mothercare'de yine ikili paketlerde vardı ve fiyatları çok korkutucu değildi yanlış hatırlamıyorsam :)

04/07/2010 07:51:00

ilk defa duyuyorum :) çok teşekkürler önerin için, daha neler öğreneceğim bakalım :))

04/07/2010 08:19:00

bende kesinlikle emzirme atleti öneririm  sütyenden çok daha kullanışlı hulyatunanın dediği gibi zaten herkes etrafta üşütme diye atlet giy diyecek sana en iyisi çift kat yerine tek seferde emzirme atleti...

04/07/2010 11:15:00

Bencede atlet en iyisi , ben hala emziriyorum ( 14 ay) ve hala geceleri kullanıyorum atletlerimi , yoksa sırt acıkta kalacagı için bir süre sonra agrıların olabiliyor.

04/07/2010 11:16:00

Ha bu arada büyük gögüse emzirme atleti yada sütyeni bulmakta zorlananlar için ( 100 beden üstü yok tr de ve ben zorlanmıstım)  Bravado marka önerecegim . Y.dısından ne yazıkki. E-bay yoluyla yada tanıdıklar vasıtasıyla alınabilir.

04/07/2010 14:06:00

herkese önerileri için çok teşekkürler, araştırmalara başlıyorum :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...