evlilikler hakkında...

<12>

Ynt: evlilikler hakkında...

06/03/2011 11:42:00

her biriniz çok güzel yazmışsınız,her satıra katılıyorum.evet geleceke limizde...zihniyetleri geliştirebilirz umarım.ama en iyi uygulama;iiyi birer örnek olmaktan geçiyor tabiki.ben anaokulu öğretmeniyim.sınıfta oyun saati yaparken erkekler hiç evcilik köşesini seçmezler genelde.kızlar yemmek yapar erkeklere ikram eder vs.sonra bir gün oyun saatiin ilk etap planlamasını ben aldım ve çocukları kasmadan açıklamamı yaptım.grupları karışık dağıttım.erkekler d ekızlar da her zaman istedikleir her alanda olabilirler diye.yavaş yavaş dönem sonuna doğru onlar da alıştılar ve kendileir seçmeye başladılar diğer oyum köşeleirni de.basit bir yöntemdi ama bir yerden başlamak lazımdı :)

06/07/2011 16:59:00

Yazıları okudum.Ben çabalıyorum  evliliğim bitmesin diye  eşim kararlı.Onun beni sevmediğine inanmıyorum inanmak istemiyorum.Saçma sapan bir sebep yüzünden ayrıldık.Boşanmaya doğru  gidiyoruz.ben çok seviyorum.Kızımı da  babasız büyütmek istemiyorum.Kızım her ihtiyacı olduğunda babasının yanında olduğunu bilsin istiyorum.Ne olacak bilmiyorum.Keşke demek istemiyorum.Son noktasına   kadar savaşmak istiyorum.Evet gerçekten istemiyorsa   yapabileceğim bir şey yok.Neden böyle olduk bilmiyorum.Sebep bu olmamalıydı.Biz böyle olmamalıydık.Herkesin özenerek baktığı bu aşk bitmemeliydi böyle.Bu kadar kolay pes etmemeliydik.Olmamalıydı  ama oldu elden ne gelir:(

06/07/2011 18:34:00

Cumartesi gelicek canım.Ama çok kararlı çok emin.Kararından vazgeçecek gibi görünmüyor. :((((

06/07/2011 19:07:00

Çok sağol suhande:( dualarınıza ihtiyacım var.:(cumartesi kızını görmeye gelicek.İnşallah  hadi gidelim evimize der pişman olur:(

06/07/2011 19:09:00

haydi bakalım cmt ye kadar heycan dorukta olsun o zaman.tüm kalbimizle dıa ediyoruz,sizin için en hayırlııs olsun diye.inşallah bize cmt akşamı çok müjdeli bir haber vereceksin.:))))

06/07/2011 19:18:00

bizim toplumda kız cocuğu el oğluna gider,erkek çocuk bakidir,aileye bakar diye bir mantık var.bence buyüzden erkekler evlendiklerinde eşiyle yeni bir aile olduklarını uzunca bir süre kabul edemiyor.hala annesine,babasına,kardesine karşı büyük bir sorumluluk hissediyor.bence bu yüzden bitiyor evliliklerin çoğu neyazıkki.ama erkeklerinde çok suçu yok.onu yetistiren annede suçun çoğu bence.Aso umarım herşey yoluna girer.sevipte ayrı kalmak acı bir durum.Allah yardımcın olsun.

06/08/2011 03:19:00

İnşallah cumartesi akşamı gzel haber veririm ama   çok zor:((((((((

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...