Nupe'nin güzel kızı CEMRE

<123>

Ynt: Nupe'nin güzel kızı CEMRE

04/21/2011 13:48:00

mutlu yıllar Cemre'm, çok güzel bir ömrün olsun.

04/21/2011 14:33:00

Cemre yeni yaşın kutlu olsun. Sağlıklı niceeeeee yaşlar dilerim :)

Pelin seni de tebrik eder, kocaman öperim.

04/21/2011 14:42:00

Nice güzel ve sağlıklı yaşların olsun Cemre :)

04/21/2011 15:06:00

Tanışmıyoruz ama ne farkeder, hepimiz aynı heyecandan geçmiyor muyuz?:) Nice mutlu yıllara,uzun,sağlıklı ömürlere. Anneliğinizin ilk yılı kutlu olsun Nupe:)

04/21/2011 15:06:00

04/21/2011 15:40:00

Pelincim hayatının bu en anlamlı gününde seni gönülden tebrik ediyorum ve sevincini paylaşıyorum. Anneliğinin ilk yılı kutlu olsun:)
Cemre'ciğime de nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı yaşlar dilerim. Şansı bol olsun, o güzel yüzü hep gülsün. Çok öpüyorum minnoşu:)

04/21/2011 18:34:00

Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömrü olsun kızınızın. Doğum gününüzü kutluyorum..

04/21/2011 19:18:00

Cemre doğum günün kutlu olsun canım,Nupe seninde anneliğin anneler günü arifesinde ne kadar güzel senide tebrik ederim!!!

04/21/2011 21:07:00

uod,listemdeki güncellemelerden tanıdığım kadarıyla sevgili Ülkü çook teşekkür ederim....

Dilekcim çok teşekkürler ,tüm bebişlerimizin sağlıklı uzun ömürleri olsun ,doğumgünü kutlama sıra size geliyor az kaldııı :)

Mügecim çok teşekkürler canım güzel dileklerin için, inşallah... hepimiz için diliyorum bu güzel dilekleri...

Ebrucum çok teşekkür ederim canım bugünü benimle paylaştın hiç unutmıcam:)...

Zehra çoook teşekkürler,sevgiler...

04/21/2011 21:20:00

bahargulce çok ama çok teşekkür ederim...

annesivedefnesi çok teşekkürler Ankara'lı arkadaşım:)Defne'yi de öpüyorum çok..

Burçakcım teşekkürler canım benim ,bende seni ve Arda'yı öpüyorum kocamann

Cicianne çok teşekkürler,beni çok güldürüyorsun güncellemelerinle harikasın iyi ki arkadaş olduk:)

anneyazar çok ama çok teşekkürler..Ne güzel yazmışsın tanışmıyoruz ama hepimizin kalbinde aynı sevgi aynı heyecan var ortak noktamız bebeklerimiz...Sevgiler

Sedacım canım çok teşekkürler,ilk doğumgünü çok özelmiş gerçekten çok farklı duygularla doluydum bugün çok güzel bir gündü:) Bende seni ve tatlı Melisimi çok öpüyorum

özlembala çok teşekkür ederim,sizinde bebeğinize sağlıklı uzun ve güzel yıllar dilerim yeni doğacak bebeğiniz sağlıkla mutlulukla katılsın ailenize,hayırlı doğumlar...Sevgiler

Zeynep çok teşekkür ederim canım, öpüyorum seni ve güzel kızını.

Bubus çok teşekkürler ,gerçekten çok anlamlıydı anneler günü öncesi doğumgünümüz :)sevgiler

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...