Nupe'nin güzel kızı CEMRE

<123>

Ynt: Nupe'nin güzel kızı CEMRE

04/21/2011 21:29:00

Ve sevgili sosito çook teşekkür ederim öyle duygulandımki mesajını okuyunce nasıl güzel düşünmüşsün...Bizim yüreğimize düştü ve içimizi öyle ısıttıki umarım hep iyiliklerle güzelliklerle karşılaşır benim kızım ve tüm bebekler.

Riskli ve zor geçen bir hamileliğin ardından bebeğimi kucağıma alabilmek öyle güzeldiki öyle duygulu anlar yaşadımki bugün 1 yıl öncesini düşündüğümde...Bugünüme güzellik katan hepinizi kocaman öpüyorum...

Umarım atlamamışımdır kimsenin mesajını...O kadar mutlu oldum ki güzel mesajlarınızla hepiniz çok güzel anneler ve insanlarsınız.Burayı ve sizleri çok seviyorum..İyi ki tanımışım sizleri bu duygu yüklü günüme anlam kattığınız ,güzel dileklerinizle yüzümü gülümsetip, içimi ısıttığınız için çok çok teşekkürler...Tüm bebeklere sağlıklı,mutlu huzurlu,başarılı şans dolu bir ömür dilerim...
Bu sayfaların çıktısını alıp ilerde Cemre'ye okuması için saklıcam...
İyi ki varsınız...Hepinize sonsuz teşekkürler...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...