SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

02/14/2012 23:34:00

MERHABA BAYANLAR,23 AYLIK KIZIMI ANKAMALL DEKİ SMART PLAY OYUN EVİNE GÖTÜRECEĞİM HAFTANIN 2 GÜNÜ.CEBECİDE OTURUYORUM DİĞER YERLER ÇOK TERS BANA MALESEF:( GİDİŞ DÖNÜŞ TAKSİ PARASI AĞIR GELİR,AMA BİZE EŞLİK ETMEK İSTEYEN AYNI VEYA YAKIN AY BEBİŞ VE ANNELER OLURSA SEVE SEVE EŞLİK EDERİZ:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

02/15/2012 09:44:00

hangi günde ne zaman götüreceksin bir de ücret ne kadar?

02/15/2012 09:50:00

bizde çok isteriz cebecideyiz ama daha  küçüğüz:(

02/15/2012 13:59:00

BERAY VE MEHPARE O ZAMAN BİRAZ BÜYÜMEYİ BEKLEYECEKSİNİZ SANIRIM SİZ:) ENES BEN ÇALIŞMIYORUM YANİ EWDEYİM ZAMAN PROBLEMİM YOK.DURU DA GEÇ KALKIYOR,YANİ O BANA DEĞİL DE BEN ONA UYUYORUM AÇIKÇASI:)MESELA BÜĞÜN KIZILAY İŞ MERKEZİ AÇILMIŞ ORAYA GİTTİK GEZDİK BAYAĞI Bİ ENERJİ BOŞLTTIÇPAZAR HARİÇ HERGÜN UYAR BANA.FİYATINI DA SADECE YARIM SAATLİK ÜCRETİNİ BİLİYORUM YARIM SAAT 12 TL AMA ABONE OLURSAN 6 DEFA 1,5 SAAT BIRAKIRSAN 72 LİRA.BÜĞÜN KIZILAY İŞ MERKEZİNDEKİ MACERA ADASINA GİTTİK İLK DEFA FİYATI ÇOK ÇOK UYGUN GELDİ.YARIM SAAT 6 1 SAAT 10 LİRA AMA DURU SANIRIM BAŞINDA DURAN ABLA YOK SEN KENDİN GİRİYORSUN ÇOCUKLA BİRLİKTE İÇERİYE.BEN GEZMEYE DEVAM EDTTKÇE HABER VERİRİM SİZE NERELER VAR BAŞKA  DİYE:)

02/15/2012 15:16:00

biz de o kadar ankamall e gıderız içinde böyle bir oyun evi   olduğundan hiç haberimiz yoktu sadece oyuncaklara bindirip geri getiririm :))  bizde kentpark macera adasına götürüyoruz ücreti ne kadar ??

02/15/2012 15:44:00

VALLA SARACOĞLU BEN DE 1 AY ÖNCE FELAN KEŞFETTİM ORAYI ,SADECE OYUNCAKLAR FELAN VAR ZANNEDİYODUM JETON ALMAK İÇİN KASAYA GİTTİĞİMDE Bİ BAKTIM ARKADA KOCAMAN OYUN YERİ VAR.BÜYÜK ÇOCUKLARI BİLE DÜŞÜNMÜŞER ARKADA BİLGİSAYARLAR FELAN BİLE VAR BİLGİSAYAR OYUNLARI OYNUYORLAR.BEN DURU HİÇ DURMAZ ZANNEDİYORDUM AMA ÇOK SEVDİ ORAYI HATTA İLK BIRAKMAMA RAĞMEN AĞLAYARAK AYRILDI ORDAN ÇIKMMAYACAM DİYE:)EN SON BIRAKTIĞIM DA DA 3 ABLA KANDIRARK ÇIKARTTILAR:)İŞİN GÜZELLİĞİ SEN TELEFON NUMARASI BIRAKIP AYRILABİLİYORSUN ORDAN.BİŞEY OLURSA ARIYORLARMIŞ AMA BEN HİÇ AYRILMADIM,EWHAMLILIK İŞTE:)YARIM SAATİ 12 TL AMA BEN KART ALACAM YA DA ABONE OLACAM.1 AY BOYUNCA HER GÜN 3 SAAT BIRAKIRSAN 140,6KERE 1,5 SAAT BIRAKIRSAN 72 YARIM SAAT 12 TL.BANA 72LİRALIK UYGUN GELDİ EŞİM 140LILIĞI AL DEDİ AME GİDEMEDİĞİM GÜNLERİN PARASI YANAR.BELLİ OLMAZ ÇOCUK HASTA FELAN OLUR VS VS.....BURDAKİ ANKARALI ANNELER BULUŞUYORLARMIŞ SMILE KIDS DİYE BİR YERDE ORAYI ÇOK İSTERİM FAKAT ORAYA VERECEĞİM TAKSİ GİDİŞ DÖNÜŞ PARASIYLA ANKAMALLDEKİ YERE NERDEYSE 1 AYGİDEBİLİRİM,BENİ ÇOK AŞAR:(

02/15/2012 16:18:00

bencede 1.5 saat 6 kere 72 lira cok mantıklı ben ankamall 'e 10dk uzaklıktayım .. dediğin gibi her gün 3 saat fiyat olarak ii ama her gün gidemem oraya  boşuna paramın yanmasını da istemem ..diğer yer de bana 15 dk uzaklıkta tam aradayım anlıcağınız ama ankamall mantklı ben de abone olayım ben de ayrılmam heralde :))

02/15/2012 19:19:00

BANA DİKİMEVİ METROSU ÇOK YAKIN OLDUĞU İÇİN BEN DE ANKALMM İ TERCİH EDİYORUM O UÜZDEN.ÇOK SOĞUK OLURSA TAKSİ KULLANIYORUM O DA 15LİRA FELAN TUTUTUYOR.AKŞA DA BABAMIZ ALIYOR DÖNERKEN.EĞER ORAYA GİDERSEN,Z EŞLİK ETMEK İSTERİM SİZE,HEM BEBİŞLER DE OYNAR BİRBİRLERİYLE:)

02/16/2012 06:01:00

tamam neden olmasın ben bu hafta gidip bakayım bir ona göre abone olurum sizede haber veririm birbirimize eşlik ederiz ewt bebişlerde kurtlarını döksünler :))

02/16/2012 06:46:00

arkadaşlar ankamall deki smart play i çok beğeniyorum. ben çocuklarımı 2 haftada bir falan götürüyorum, eşimle işlerimizi hallediyoruz onlar da öyle mutlu oluyorlar ki... diğer avm lerden çok farklı herşeyden önce ablalar bir kreş gibi çocukları oyuna yönlendiriyor. birlikte şarkı söylüyorlar, oyun oynuyor, dans ediyorlar. daha küçüklerle birebir bir abla ilgileniyor.  içerisinde çocuklar için tuvalet var, susayanlara su veriyorlar, yedek kıyafet bırakırsanız üzerini bile değiştiriyorlar. artık oradaki ablalar bizi tanıyorlar, biz çok memnunuz gönül rahatlığıyla çocuklarınızı bırakabilirsiniz :)

02/16/2012 15:38:00

ben de gidip bir bakacam arkadaşlar. beğenirsem birlikte gideriz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...