SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

04/30/2012 10:09:00

SÜPER DERİZ SÜPERRRRR!!!!!OK. O ZAMAN SEN KISIR YAP BEN ELMALI KURABİYE YAPARIM,YAZALIM Kİ NE YAPACAĞIMIZI AYNI ŞEYİ YAPMAYALIM.OLUR DA ÇOCUĞU HUYSUZLANIP BİRŞEY YAPAMAYAN OLURSA KASMASIN KENDİNİ.MAKSAT MUHABBET ZATEN,YEMEK BAHANE MUHABBET ŞAHANE OLSUN:)

04/30/2012 10:16:00

merhaba
Ben şule 18 aylık bir oğlum var .Dikimevinde oturuyorum.
Arkadaşımın da bir kızı var 3 yaşında .Onlarda cebecide oturuyor.Hafta sonları çocukları biraraya getirmeye çalışıyoruz ama yeterli olmuyor.Daha sosyal daha paylaşımcı olsunlar istiyoruz.Hafta içi ben çalıştıgım için haftaiçi organizasyonlara katılamam.
Ama Sizler için de uygunsa Hafta sonu planlarınıza dahil olmak isteriz.

04/30/2012 10:36:00

aynen öle baharcım yapamayan olursa sorun değil maksat muhabbet olsun  ..sinem börek betül kek diyordu tek semiha kaldı..ohh ohh güzel olcak inşallahhh...

04/30/2012 11:15:00

sinemese biz çalışmadığımız için hafta içini tercih edioruz hafta sonları genellikle kendi şahsıma ben eşimle vakit geçirmeyi tercih ediorum ayrıca gidilebilecek yerlerde çok kalabalık oluyo hafta sonları

04/30/2012 11:17:00

ohh ben de bayılırım elmalı kurabiyeye ben de gözleme getiricem genellikle tercihim peynirliden yana bir de ıspanaklı ama başka isteyen varsa haber verin süper olucak valla

04/30/2012 12:07:00

BENİM İÇİN FARKETMEZ,EŞİM SADECE PAZAR GÜNÜ İZİNLİ AMA DUYGUNUN DEDİĞİ GİBİ HAFTASONLARI HER YER KALABALIK OLUYOR.BEN DE HAFTA İÇİNİ TERCİH EDİYORUM O YÜZDEN AMA GENE DE UYARIM YANİ NO PROBLEM.HERALDE SEMİHA DAHA OKUMADI,CEVAP YAZARDI SANIRIM.SİNEM BEN BENCE GÖZLEMELER ŞAHANE,PEYNİRLİ VE ISPANAKLI BEBELER İÇİN DE BESLEYİCİ OLUR.OK O ZAMAN DON DURUM ŞUDUR O HALDE:

BAHAR:ELMALI KURABİYE
    DUYGU :KISIR
    SİNEM:GÖZLEME
    BETÜL:KEK

04/30/2012 12:18:00

ikiside süper ben de bayılırım kızımda gözleme hastasıdır sinemcim:)))

04/30/2012 13:14:00

DUYGU ÇOCUKLAR İÇİN TOP FELAN GETİRSEK NASIL OLUR?OYNAMAYA MÜSAİT BİR YER Mİ?UYGUN DĞİLSE BOŞUNA YÜK ETMEYİM.DURU ÇOK SEVİYOR AÇIK ALANDA TOP OYNAMAYI,ÇOCUKLARI OYALAR HİÇ OLMAZSA:)

04/30/2012 13:45:00

ewt top oynamaya müsait alan dümdüz çimen süper olur :)))

04/30/2012 19:40:00

oooo menümüz şahane yeme de yanında yat:) ben de top getireyim de kavga olmasın:) bir de küçük kova-kürek takımını getireceğim.. mgm hava durumunu parçalı bulutlu göstermiş ama belli olmaz yani:S bu arada semiha gelemiyor sanırım oğlu hastalanmış:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...