SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

05/01/2012 09:06:00

semiha biz de hep burdan yazıştık kimse kimseyle özel olarak yapmadı bunu senin oğlanınnı hasta oluduğunu söyledi betül bu yüzden de sana hiç bir şey sölemedim ben ama eğer iyiyseniz geltabii ki aramızda böyle bir ayrım yok ki her şey burada yazılıp konuşulup kararlaştırılıdı

05/01/2012 09:07:00

SEMİHACIM BEN SENİN KONUYU OKUMADIĞINI DÜŞÜNDÜM,HATTA SEMİHA GÖRMEDİ SANIRIM GÖRSE O DA CEVAP YAZARDI DEDİM.....

05/01/2012 15:14:00

ewt sinem doğru söylüyor özelden konuşulmadı burdan hersey konusuldu senin oglan için hasta dendi ben de hiç olmadı burdan okur cvp yazar diye düşündüm zaten..niye ayıralım seni semiha..  

05/01/2012 18:48:00

KIZLAR SON DEFA TEYİT EDELİM PROGRAM AYNI DEĞİL Mİ?PERŞEMBE AHLATLIBELDE PİKNİKTEYİZ DEĞİL Mİ?

05/01/2012 19:39:00

ewt bahar piknikdeyiz:)))

05/01/2012 20:54:00

ewt bahar son durum böyle semiha geleceksen arabamda 1 kişilik yer var kızılaya kadar gelirsin buradan beraber devam ederiz

05/01/2012 21:22:00

semihacım aşkolsun ya herşey buraya yazılıyor, kimse kimseye teklif etmedi zaten herşey kendiliğinden gelişti:) sen buraya bişi yazmayınca ben de kaan hasta diye gelmiyor sanırım dedim..ama illa teklif isterim dersen ona da ok:) bizimle ahlatlıbele gelir misin semihacımm?:) 
pelinn sen de gel mutlakaa;)
tşkler sinemcim ben senin yolunun üstündeyim zaten araşırız ok:)

05/01/2012 21:30:00

tmm betülcüm ararım seni

05/02/2012 14:26:00

ses seda yok kimseden herkez kendini pastaya böreğe çöreğe verdi sanırım:)kızlar yarın hava kötü olmaz umarım,bugün kapalıydı:(inşallh yarın güzel olur da hevesimiz kursağımızda kalmaz.....

05/02/2012 14:35:00

yok kıs nerde ama dısarı cıktıgımda hava sıcaktı yarın da iyi olur umarım daha baslamadım valla bu aksam kalabalık misafir var 15 kişi onlara yemek yaptım eğer zeytınyağlı yaprak sarmadan kalırsa ondanda getırırım:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...