SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

05/02/2012 15:00:00

ALLAH KOLAYLIK VERSİN DUYGU,O NASIL BİR MİSAFİR ÖYLE MAŞŞLH:)MAXİMUM MİSAFİRİM 10U GEÇMEMİŞTİR.O DA KAYINVALİDEM YARDIM EDER,DURUYLA ONCA KİŞİYE ANCAK YUMURTA VEYA MAKARNA PİŞİREBİLİRİM:D nehir uslu ama maşşlh,duru yapışır bacağıma hemen.birşey yapamazsan da  problem değil,yeme bahane.çocuklar eğlensin yeter

05/02/2012 16:52:00

evet bahar sankim yağmur yağıcak gibime gelio inşallah yağmaz yağarsa da kapalı mekana çevirelim mi B planına ne dersiniz

05/02/2012 16:56:00

bahar 15 ne 40 kısıye iftar verdım bızımkiının sülalesi kalabalık dıyorum yaa:)))ben de bir kere alıp ramazanda hepsini çıkarıyorum:))sinem yağarsa mecbur kapalı alana cevırcez..hava durumuna baktım yarında yagmur yok 26 derece cuma cumartesı yagmur varmış onun sıkıntısı bence..

05/02/2012 17:20:00

benzer bir kaç yer daha var ama ulaşım açısında bizim seçtiğimiz güzergaha en uygunu bu

05/02/2012 17:26:00

ewt bu sayfayı biliyorum ama kuşkonmaz atılım ünv in dışardan alınıyor mu ögretim görevlileri ve öğrencilere ve yanında gıdenlere degıl mı ???ayrıca bu plan yagmur yagarsa dimi 

05/02/2012 17:28:00

çok güzel bir yere benziyor,joker hakkımız olsun:)ewt cuma ve cumartesi yağmurlu diyor.bence yarın yağmaz kapalı olur,ama soğuk değil zaten kapalı olsa da olur biraz tedarikli gideriz o kadar.bizim buralar büğün esti ama sıcak esti mesela.çok geç saate kalmazsak erkenden yakalarız güneşi 

05/02/2012 17:31:00

teşekkür ederim arkadaşlar ben gelemiycem 

başka sefere inşallah 

05/02/2012 17:31:00

bu ne beceriklilik duyguu maşallah sana! bir de kolay gelsin tabi:)) ben de kayra uyuduktan sonra yapıcam keki yoksa katiyen izin vermez:))
sinemcim ben de burayı kastetmiştim tel.de bana uyar yani:)

05/02/2012 17:33:00

tekrar geçmiş olsun kaan'a semihacım:( ama diğer görüşmelerimizde bizimlesin hiç kaçarı yok:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...