SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

05/07/2012 20:23:00

KiZlar disardaydim bugün nete ancak bakabildim saat kaç düşünüyorsunuz bana ulaşım sorun biliyorsunuz neyse yarın sabah bakarım tekrar size haberlesiriz

05/07/2012 21:51:00

büyük bir ihtimalle yarın iptal olucak arkadaşlar hiçbir hazırlık bir şey yok şimdi benim araba 2 kişi alabilir ya da arkada tıkış tepiş olru derseniz öne de 1 kişi alabilirim ama ben genelde tercih etmiyorum tehlikeli gelior bana kızılaydan alabilirm artık perşembe günü için konuşuorum ben gözleme yapıcam duguhiçbir şey yapmıcak betül gene şu kekinden yapsana muhteşemdi doyamadık baharcım söz sende isterseniz plastik tabak çatal da alıp getirebilirim

05/07/2012 21:52:00

duyguuu pardon ya yanlış yazmışım

05/08/2012 05:20:00

olsun canım sorun değil..persembeye plan yapalım bencede..bende yapayım yaa aşkolsun elim boş mu gelcem..plastikler tabaklar duruyor.. orda semaver soylerız plastık bardak verıyorlar zaten..

05/08/2012 07:48:00

e tamam o zaman sen sadece tabak falan getirirsinn

05/08/2012 07:57:00

ok kızlar bana uyar nasıl isterseniz:)  kekimi beğenmene sevindim sinemcim yaparım tabi seve seve:)

05/08/2012 08:41:00

KIZLAR SANAL DÜNYAYA DÖNÜŞ YAPABİLDİM SONUNDA:D  BÜTÜN AKSİLİKLER ÜST ÜSTE GELDİ KAÇ GÜNDÜR:(1_ PİKNİK GÜNÜNDEN BERİ İNTERNETİM YOKTU BUGÜN DAHA YENİ GELDİ

2_DURU HASTALANDI ATEŞLENDİ 2GÜN ONLA UĞRAŞTIM 3_TAM DURU İYİLEŞTİ DERKEN BENİM BOĞAZIM ŞİŞTİ ATEŞİM ÇIKTI MI?DÜN AKAYIN ACİLİNDE İĞNE VURULDUM ARTIK,ANTİBİYOTİKLERİ DÖŞEDİ DR.4_DÜN SAAT 3TEN BERİ ELEKTİRİĞİMİZ KESİKTİ,TELEFONUN ŞARJI YOKTU SABAHA DOĞRU GELDİ.SİNEM MESAJ ÇEKMİŞ ONU ARADIM ZATEN,BETÜLCÜM SEN DE ARAMIŞSIN TELEFONUN ŞARJI YOKTU CANIM YENİ GÖRDÜM.....YANİ HERŞEY ÜST ÜSTE GELDİ KIZLAR.PERŞEMBEYE KENDİMİ İYİ HİSSEDERSEM GELEBİLİRİM,GELEMEZSEM DE HEPİNİZİ ÇOOOOK ÖPÜYORUM,KUZULARIMIZI DA TABİ:)BOL BOL EĞLENİN OLUR MU

05/09/2012 10:40:00

kızlar son durum nedir?  kimler geliyor, kaçta ve neler yapıyoruz?:) baharcım nasıl oldun canım gelebilecek misin?

05/09/2012 12:05:00

ben hazırım :)))gene öğlen1-2arası uygun bence..betül kek kek:))tarifini istiyorum ilk kez kakaolu kek dısında bır kek yedım cunkı yediğim hiç birini beğenmedim zaten sevmem ama seninki ayrı betül kızım sevdi onada yapıcam:))gözleme sinemden:))baharcım inş. iyilestin bişey yapmasanda olur hastaysan..ben de bakayım bir bıseyler yaparım gene :))çayı ordan alcaz tabak getırcem ben çatalda varsa getırin plastik:))

05/09/2012 13:57:00

ARKADAŞLAR BEN GELEMEYECEĞİM MAALESEF.BOĞAZIM ALEV ALEV YANIYOR HALA:( KOCA KIŞ GEÇTİ BÖYLE HASTALANMADIM,YAZ GELDİ YATAK DÖŞEK OLDUM.DURUYa  SANDALET ALMAYA KIZILAYA GİTTİM BUGÜN,EWE CANIMI ZOR ATTIM.HALSİZLİK Bİ YANDAN,BOĞAZIM Bİ YANDAN,DURU DURMAZ O Bİ YANDAN MAHVOLDUM 1 HAFTADIR......BETÜLCÜM BEN DE KEK İSTİYORUM AYIR BANA:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...