SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

02/16/2012 15:44:00

ewt bir bakalım ona göre gidelim hep beraber ama bir kaç kişiden de duydum çok güzel bir yermiş.:))

02/16/2012 17:23:00

OK. O ZAMAN SİZ TEST EDİP ONAYLAYIN ONA GÖRE HABERLEŞİRİZ O ZAMAN:)

02/16/2012 18:49:00

PARDON ANKAMALL deki smart play ne kadar ucreti acaba

02/16/2012 18:58:00

Aaaa iyiymiş yaa.Bebişler oynarken alışveriş yaparız kuaför işimizi hallederiz.Güvenilirse tabiki?

02/16/2012 19:05:00

yarım saati 12 tl-1 aylık 1,5 saatten 6 defa 72 -her gün 3saat 140 tl mıs... fiyatıda mantklı en azından şöyle sakıncene bir kahve bile içmek bir alışveriş yapmak süper olur :)) abonelik sistemi daha uygun 1,5 saat olan özellikle ..

02/17/2012 08:37:00

benimde böyle bir olaydan haberim yoktu iyi oldu sizlerden öğrendim teşekkürler bende size eşlik etmek isterdim bende keklikpınarında oturuyorum ne benim ne de kızımın hiç arkadaşı yok :( inşallah birgün karşılaşırız hoşçakalın

02/17/2012 09:13:00

tabi ayarlayalım hep beraber bebeklerimizi götürelim :))abone olduktan sonra günlerimizi ayarlayalım aynı gün aynı saatte götürelim neden olmasın ..

02/17/2012 10:43:00

HELE BENİM GİBİ KAHVE TİRYAKİSİ OLANINIZ DA VARSA DEYMEYİN KEYFİME O ZAMAN:)BAKARSINIZ KARŞILIKLI KAHVE HÜPLETİRİZ HANIMLAR:D OK. O ZAMAN BEN HAFTADA 1 GÜN KESİN GİDİYORUM GİDİP GÖREN MERAK EDEN VEYA MEMNUN KALAN ARKADAŞLAR VARSA YAZSINLAR BİRLİKTE AYARLADIĞIMIZ BİR SAATTE GİDERİZ....

02/17/2012 10:46:00

HELE BENİM GİBİ KAHVE TİRYAKİSİ OLANINIZ DA VARSA DEYMEYİN KEYFİME O ZAMAN:)BAKARSINIZ KARŞILIKLI KAHVE HÜPLETİRİZ HANIMLAR:D OK. O ZAMAN BEN HAFTADA 1 GÜN KESİN GİDİYORUM GİDİP GÖREN MERAK EDEN VEYA MEMNUN KALAN ARKADAŞLAR VARSA YAZSINLAR BİRLİKTE AYARLADIĞIMIZ BİR SAATTE GİDERİZ....

02/17/2012 14:38:00

ben de haftada ıkı kere kesın gıdıyorum kahve keyfı güzel oluyor ama çocukla ona bakmaktan anlamıyorum bugun gidip şöyle bir uzaktan baktım kız uyuyordu güzel bir yere benziyor ..pluscore fiyatlar dediğin gibi ..hafta içi küçük çucuklarla birebir ilgileniyorlarmış ama haftasonu bizde yanlarında oluyormuşuz zaten dedim haftaiçi geliriz :))pazartesi -salı gidip içini de gezip içime sinerse abone  olmayı düşünüyorum..ewt abone olunca bencede ayarladığımız saatte gideriz güzel olur :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...