SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

05/10/2012 19:43:00

tigeme niyet duygu ya kısmet oldu bu sefer de ama çok da güzel oldu:) o güler yüzün ve muhteşem ev sahipliğin için çok ama çok teşekkürler duygucum:)
sinemciğim de bizi evlerimize kadar bıraktı saolsun ama daha da dikmen e gelmem demişsindir sanırım:) araba da sorun yoktur umarım canım üzüldüm valla:(
cicilerimiz için de tekrar teşekkürler pelin:)
baharcım en kısa zamanda iyi olup aramıza dönmeni diliyorum:) bu arada limonlu keki kaçırmadın üzülme, aksilik oldu damla çikolatalı yaptım ama onun kadar iyi olmadı:))

05/10/2012 19:48:00

ben alayım cnaım limonlu kek ,ve sos tarifi  

05/10/2012 20:08:00

betülcüm hiç bir sıkıntı yok bizlerde sağ salim evlerimize döndük ya o bana yeter damla çikolatalı kekin en az limonlu kadar güzeldiasıl benim gözlemeler hüsrandı

05/11/2012 04:15:00

ewt çok güzeldi akşam kızım yatmadan mama deyip keki gösterdi yarım dilim daha yedi..sizi ağırlamak zaman geçirmek çok güzeldi ben de çok memnundum walla çok keyif aldım..pelin senle de tanıştığıma memnun oldum..ewt nehirle kayra tüm çok komik ve tatlılardır..ewt haftaya tigem inş. gel sinem beklerim walla bu tarafa:))

05/11/2012 05:16:00

ben de tanıştığımıza sevindim .nehirin sinirsek hallerine de hasta oldum .akşam eve geldim  kendi kendime epey güldüm ...sinem o tarafa gitme çok uzak :))))sensiz nasıl gitcez sana

05/11/2012 19:28:00

SEMİHACIM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM,BİRAZ DAHA DÜZELDİM.AMA 5 GÜN BOĞAZIM ALEV ALEV YANDI.KARA KIŞTA HASTALANMADIM BEN BÖYLE.

YAAAA BEN ÇOK ŞEY KAÇIRMIŞIM GİBİME GELİYOR SANKİ:D TAHMİN EDEBİLİYORUM GÜZEL GEÇTİĞİNİ.AH BETÜLCÜM BAK BEN YOKUM DİYE LİMONLU KEK BİLE OLMAMIŞ,BU BİR İŞARET OLABİLİR Mİ ACABA:)SİNEMCİM HAYIRDIR KUZU YAAA,ARABA OLAYI FELAN ÖNEMLİ BİRŞEY OLMADI UMARIM?

05/11/2012 19:29:00

YANLIZ SİZE KÖTÜ BİR HABERİM VAR BU YAĞIŞLAR TAM 1 HAFTA SÜRECEKMİŞ:( YANİ AÇIK HAVA OLAYI BU HAFTA TERS OLUCAK BENCE.....

05/11/2012 19:31:00

yok cnm önemli bir şeyyok fazla da bir şey kaçırdın sayılmaz sen iyi ol biz telafi ederiz bir dahakinde tam kadro olalım semiha pelincim ben gelir sizi alırım merak etme önce Acitye gider oradan dönerim :)

05/11/2012 19:34:00

veya keçiören üzerinden gideriz ya sorun olmaz :)

05/11/2012 19:37:00

veya keçiören üzerinden gideriz ya sorun olmaz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...