SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

05/13/2012 09:55:00

belli olmaz belki erken uyanır duru bugun bızımkı 6 da dikildi sağolsun..perşembe doğumgünüm süper olur walla:)))oyuncakları cocukları görünce kendine  gelir sen merak etme:))

05/13/2012 11:22:00

tmm duygu perşembeye ayarlıyorum o zaman

05/13/2012 21:31:00

kızlar bakamadım bu ara pek bi yoğunum..ben de bi aksilik olmazsa gelmeye çalışıcam..öpüyorum hepiciğinizi ve kuzucukları:*

05/13/2012 23:03:00

ya ewet aslında denemeden bilemem durup durmayacağını,bu deneme gelişimiz olsun olmadı baktım çok huysuzlandı uyku diye tutturdu kalkarım.bu hafta içi bi kayınvalidem gelecekmiş bugün dedi ama günü daha beli değil.ben de hazır o gelmişken saçımı boyatacağım.yani sadece 1 günüm dolu olacak,ama perşembeye geldirtmemeye çalışırım:)gene olur da eğer bi aksilik çıkarsa haber veririm ama inşallhhhhh çıkmaz özledim vallahi sizi de bebeleri de:D bu arada ulaşım nasıl olacak ben orayı hiç bilmiyorum,eğer eşimin işi olmazsa ona bıraktırmaya çalışırım.vallahi sinemle duygudan utanıyorum:)

05/14/2012 04:39:00

bahar valla konuşmam bir daha utanıyormuş ya tek başına gidince zevkimi oluyor hep beraber olmak ne güzel sırtımızda taşımıyoruz ya aşkolsun bir daha duymayacağım :))ankamall e gelirsin ,ben ordan alır geçerim seni dönüşte de bırakırım sana da kolay olur pusetle başka yer dersen ordan da olur..

05/14/2012 11:40:00

Haber verdin mi sinem kahvaltı için ???kimler geliyor?

05/14/2012 12:02:00

cnm şimdi bir grup açıcam henüz haber vermedim

05/14/2012 12:06:00

tmm perşembe günü gidiyoruz ben şimdi bir grup açıcam ve liste başlatıcam saat 10-12 arası

05/14/2012 12:06:00

ok cnm ..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...