SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

06/03/2012 14:11:00

arkadaşlar bu hafta havalar çok güzel olucak gibi nedersiziniz bu salı tigem diyelim mi??? dün oradaydık bayıldık tigeme serhatla

06/03/2012 18:13:00

tigem olur bence hava da güzel..bugun bizde  cennet bahcesındeydık ilk kez gittim hep duyuyordum kızlar güzel bır yer bır gün de oraya da gidelim yolu öğrendim:))yemeklerimizi söyledik önünde cocuklar için park var bır tarafında da kopekler tavsanlar nehır cok eglendı walla tam da parkın onundekı masaya oturduk ki gözümün önünde çok rahattım tabı arada yanına eşlik ettik:))

06/03/2012 18:30:00

tmm o zaman bi dahakine de oraya gideriz duygucum bu arada döndün mü sen özlettin valla bahar da öyle görüşemedik salı görüşelim mutlaka

06/03/2012 18:58:00

döndüm canım cuma günü annemleride 9 da ugurladım 3 günde bizdelerdi artık rahatım:))tamam canım salı gunu görüşelim uyar bana..

06/03/2012 19:50:00

biz de bugün ahlatlıbeldeydik ama inanılmaz kalabalıktı, havalar düzeldiğinden haftasonu orası gidilecek gibi değil ama kayra yine çok eğlendi o başka:) salı bana da uyar kızlar özledim hepiciğinizi:)

06/03/2012 21:20:00

DUYGUCUM HOŞGELDİN ÖNCELİKLE:)CENNET BAHÇESİ ERYAMANDAKİ YER Mİ? BİZ Bİ KAÇ DEFA GİTTİK ORAYA.Bİ ARA KAPANDI FELAN DİYOLARDI AÇIK DEMEK Kİ HALA.BEN DE ÇOK SEVMİŞTİM ORAYI.BU ARADA ÇARŞAMBA DÜĞÜNÜMÜZ VAR,PAZARTESİ AĞDAYA SALI DA ELBİSEMİ ALMAYA GİDECEM.HERŞEY ÇOK ÜST ÜSTE GELDİ YAAAA.ELTİM DOĞUM YAPTI,BİZİM EW İŞLERİ HALA BİTMEDİ,EWDE HERYERDE KOLİ KOLİ PAZAR YERİ GİBİ,DÜĞÜN,KAYINVALİDEMİN ANNESİNİN MEVLÜTÜ!!!!!!KOCA KIŞ GEÇTİ HEPSİ 1 AYIN İÇİNDE DENK GELD.BEN DE DURU DA ÇOK BUNALDIK:( EĞER ÇARŞAMBA SONRASI OLURSA GELEBİLİRİM BEN KIZLAR.EĞER SİZİN İÇİN DE UYGUNSA PERŞEMBE FELAN OLSUN MU?VEYA SİZE YAN BAŞKA BİR GÜN

06/03/2012 22:24:00

perşembe bana uyar arkadaşlar sıkıntı yok sanırım sadiyeye uymuycak bugün konuştuk çarşambafalan gidiyor

06/04/2012 06:44:00

kızlar salı bana da uymuyor şimdi balkon camlarım  için salı günü gelceklermiş yani tüm gün evdeyim:((persembe bana uyar daha ii olur..cennet bahçesi eryaman değil ya kazan tarafında göksuyu falan geçiyorsun baharcım..belki yer olarak yanılıyorsundur aynı yer olabilir yol üstünde..bahar sen taşın ben gelcem yaa kolilerden kurtarcam seni:))

06/04/2012 06:55:00

persembe yaparsanız biz de gelebiliriz. cuma da sehir dısına cıkıyorum. gitmeden goruselim.

06/04/2012 07:02:00

perşembe kayranının arkadaşının doğum gününe gidiyoruz biz ya o nedenle bana uymuyor arkadaşlar ama siz planı bozmayın çoğunluk nasıl uygunsa ona göre hareket edersiniz:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...