SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

06/04/2012 15:12:00

ahhhh duygucum yaaaa kıyar mıyım ben size:)ben sizi keyif kısmına kahve içmeye çağıracam inşallh hele bi taşınayım ALLAHIN izniyle.yaaa aslında hepbirlikte olsak daha iyi olur çünkü kaç hafta oldu bir araya gelmeyeli,hepinizi özledim.bölük pörçük olmayalım derim.ama bu hafta da günlerimiz sanırım dolu hep,herkezin bir proğramı var gibi.....gene de siz bilirisniz

06/04/2012 16:58:00

baharcım yardıma gelicem ben de hiç kaçarın yok:) canım bana perşembe hariç hergün uyuyor aslında ama diğer günler de sizlere uymuyor sanırım yoksa ki ben de görüşmeyi çok istiyorum:/

06/05/2012 08:18:00

son karar ne kızlar

gelmek isterim ama 

06/05/2012 08:56:00

ewt son karar nedir kızlar persembe tamam mı??

06/05/2012 13:12:00

ya mutfakçı aramış kızlar yarın monte etmeye geleceklermiş ama düğünümüz var yarın,. o yüzden perşembe geleceklermiş.ben de gidecem mecburen tezgah rengini seçmeye felan,başında durmam lazım yoksa mehvediyolar.o yüzden perşembe gelemiyoruz maalesef:(

06/05/2012 22:08:00

bu hafta da bi kararlaştıramadık bence perşembe günü gidelim derim ben bana katılan var mıdır

06/06/2012 13:08:00

biz yokuz gene maalesef:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...