SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

02/19/2012 21:45:00

SONUNDA BÜĞÜN SMART PLAY E ABONE OLDUM:)6 DEFA 1,5 SAAT VE SINIRSIZ YANİ İSTERSEN 1 AY SONRA GÖTÜR İSTERSEN HEPSİNİ 2 AYDA KULLAN İSTERSEN 2YIL SONRA GÖTÜR 72 TL.140LIK ASLINDA ÇOK UYGUN AMA 1 AY İLE SINIRLI.YANİ AYIN 20SİNDE BAŞLADIYSAN ÖBÜR AYIN 20SİNE KADAR.MALUM HAVALAR SOĞUK YA ÇIKARIZ YA ÇIKAMAYIZ,MESELA DURU HASTA ŞİMDİ 1 HAFTADIR EWDEYİZ GİDEMEDİK.PARASI MANTIKLI AMA GÜNÜN GEÇERSE MANTIKLI DEĞİL.KASADAKİ KIZ BİLE SİZ ZATEN ÇOK SIK GELİYOSUNUZ İSTERSİNİZ 10LIK ALIN DEDİ:)O DERECE TANIMIŞLAR BİZİ.GELMEK İSTEYEN VARSA SEVİNİRİZ....

02/20/2012 03:36:00

merhaba ;) ben oğlum küçükken keşfetmiştim burayı zira şimdi 9 yaşında kendisi ama hâlâ her gittiğimizde orayada girmek ister :)) baya ilgili ve güvenilir bir yerdir.daha küçük kızımı hiç götürmedim ama tavsiye ediyorum.ücret biraz pahalıdır ama üyelik daha hesaplı ve kardeş indirimi filanda var bildiğim kadarıyla.haftaiçi daha tenha haftasonu acayip kalabalık oluyo.bize uzak kalmasa düşünebilirdim bende.gidenlere iyi eğlenceler

02/20/2012 22:30:00

VALLA SANIRIM BİZ DE UZUN SÜRE MÜDAVİMİ OLACAĞIZ ORANIN:)DURU HER ÇIKIŞTA ABLALARDAN AYRILMAK İSTEMİYOR.BENİM EWDE PEK YAKIN SAYILMAZ AMA METRO YAKIN OLUNCA PEK PROBLEM OLMUYOR.BEN DE GENELDE HAFTA İÇİNİ TERCİH EDİYORUM,GEÇEN PAZAR İLK DEFA EŞİM DE GELDİ BİZİMLE MERAK ETTİ NASIL BİR YER DİYE.BAKICI ABLASI BAŞINDA OLMASINA RAĞMEN ÇARPAN ÇOCUK ÇOKTU Bİ DE ÇOK HAREKETLİLER DURUDAN BÜYÜK OLANLAR,HAL BÖYLE OLUNCA 1 ABLA Bİ KAÇ ÇOCUĞA BAKMAK ZORUNDA KALIYOR.GİDEN OLURSA HAFTA İÇİ DAHA SAKİN HAFTA İÇİNİ TERCİH ETSİN

04/17/2012 17:04:00

:))pluscore napıyorsun götürüyor musun kızını sen hala biz de gidiyoruz ve çok memnunum ..kızı bırakıyorum sen bırakmaya başladın mı bu aralar pek sesin soluğun çıkmıyor da merak ettim..

04/18/2012 09:39:00

VALLA HAVALAR DÜZELDİĞİ İÇİN PEK ORALI DEĞİLİZ BU ARALAR:)ŞİMDİKİ MEKANLARIMIZ DAHA ÇOK PARK VE AÇIK ALAN.ZATEN ÜYE KARTIM 1 SENE GEÇERLİ OLDUĞU İÇİN ACELE DE ETMİYORUM SONBAHARA FELAN KULLANIRIM.AMA ARADA GİDERİZ GENE.İSTERSEN BİR GÜN HABERLEŞİP BİRLİKTE GİDELİM NE DERSİN?

04/18/2012 10:03:00

ya arkadaşlar benim oğluş durmadı nedense, 15dk sonra aradılar, ağlamıştı :( halbuki kızlar çok tatlı ve ilgili gözüküyorlardı..bir de birlikte girip deneyeceğim bakalım;)

04/18/2012 10:05:00

pluscore tam benliksin anladığım kadarıyla fix starbuks filtre kahve içerim değişme zbayılırım ben de kızılaydayım çok da yakınız sana eşlik etmek isterim ben de çalışmıorrumm

04/19/2012 05:26:00

ya hava güzel diye biz de park bahçedeyiz ama haftada bir gün onu oraya atıyorum cunkı artık beni mağazaya sokmuyor hiç bişey alamıyorum ama yakın sayılırız bir gün buluşalım   ayarlayalım sitede oturduğum için park var zaten her gün aşağıda bi de aoç ye 5 dk yım orayada gıdıyoruz canımız sıkıldıkca bir gözleme bir ayran:))çalışmadığım için her gün dışarıdayım yer arıyoruz her ne kadar ank. da yer olmasa da pek fazla..

04/19/2012 13:10:00

AH SİNEMCİM AHHHHH!!!!MALESEF KAHVE OLMAZSA OLMAZIM.BU DURUMDAN HEM ŞİKAYETCİYİM HEM DE DAYANAMIYORUM.HELE SMART PLAYE GİDERKEN TCHİBO DAN GELEN KAHVE KOKUSU AKLIMI BAŞIMDAN ALIYOR:)DUYGU NEHİR DE ÇALIŞMIYORMUŞ.UMUTSUZ EW KADINLARI MİSALİ BULUŞALIM BİR GÜN O ZAMAN:)

04/19/2012 13:36:00

bence de buluşalım en kısa zamanda ne güzel olur açık hava bir yerlerde olur bana uyar walla..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...