SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

04/19/2012 21:05:00

olur bana da uyar ne zaman isterseniz yalnız ben çok uzun kalamayabilirim duruma göre baş belam açıköğretimim var da kendime koyduğum düzenlemeye göre takılabilirm

04/20/2012 04:12:00

olur sinem farketmez ..sen uygun olduğun saatler kaçsa biz de ona uygun birşeyler yapmaya çalışırız beni kendime koyduğum düzenleme serbest:)))  

04/20/2012 08:18:00

beni de unutmayın kızlar ben de gelip deneyeceğim tekrar :) sinemciğimle tanışıyoruz zaten, duyguyla da tanıştık sayılır, seninle de tanışmış oluruz pluscore ;)

04/20/2012 13:47:00

ewt betülcüm tanışmış sayılırız ewt ayarlayalım bir gün sen de gel hep beraber olalım tanışmış oluruz:)) 

04/20/2012 15:06:00

HAFTAYA BİR GÜN OLSUN MESELA NE DERSİNİZ?KİM HANGİ GÜN UYGUNSA YAZSIN BENİİM İÇİN FARKETMEZ UYARIM HER TÜRLÜ.İLLA ANKAMALL DE OLMASI ŞART DEĞİL BİLDİĞİNİZ AÇIK HAVA GÜZEL ÇOCUKLA GİDİLECEK BİR YER VARSA ORASI DA OLUR AMA HERKEZİN GELİŞİ KOLAY OLABİLECEK BİRYER OLSUN,MALUM HERKEZ FARKLI YERLERDE.ZORLUK OLMASIN.ÇOK MU ŞEY İSTEDİM NEDİR:)))))))

04/21/2012 06:25:00

ewt bence de haftaya bir gün ayarlayalım benim için de yerin önemi yok herkese nere uyarsa ben de gelirim benim de saat ve gün farketmez boş olunca:))pluscore adın neydi bu arada??yok doğru dedin ortak bir yer olsun herkes rahatcana gelsin..hadi fikir verin haftaya bir şey yapalım..

04/21/2012 10:36:00

herkes nerelerde oturuyor, ona göre ortak bi yer belirleyelim bence arkadaşlar..açık hava olarak ahlatlıbel olabilir eğer sizlere de uyarsa..siz de fikir verin :)

04/21/2012 12:13:00

arkadaşlar ben kızılay da oturuyorum güvenparka çok yakınım bana şu anda her gün uyar önümüzdeki hafta içi içinfazla bi planım yok çalışma saatlerimi sizi programınızza göre yarlarım benim arabam va r max 2 kişiyi de alabilirim ortak bir noktada buluşarak ve her yere gidebibilirim bu yüzden siz nereleri tercih ederseniz bana uyar

04/21/2012 14:55:00

ahlatlıbel guzel ama uzak değil mi bizim evden 40 dk:))geçen gittimiz de üşüdük içerde oturmak zorunda kaldık sonra benim kızı zaptedemedim..eskiden yakındı bana şimdi uzak geliyor artık ben atatürk orman çiftliği  toki konutlarının  oradayım arabam var da gene de uzak geliyor işte:))bende alabilirim ortak bir noktadan..eskişehir yolunda söğütlübahçe var açık çim alan biz akşam yemeğine gitmiştik güzel yer heralde öğlen de gidilir:))aynı yolda kafes fırın var ,tigem var başka aklıma su an gelmıyor 

04/21/2012 17:53:00

Smart plâyı bende denemek istiyorum bende ankamall olursa gelebilirim diye umuyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...