SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

04/21/2012 18:19:00

semihacım gel tabii ama sanırım açık alan yaparız havalar güzelleşio ben ankaralı değilim arkadaşlar bu yüzden seçimleri size bırakıorum bana sadece adres ya da tarif bilgisi verin yeter

04/21/2012 18:54:00

doğru diyorsun aslında duygucum havalar tam ısınmadan oraya gidilmez yüksek olduğu için serin oluyor:/ kafes fırını çok seviyorum ben arada gidiyoruz, tigemi duydum ama gitmedim canım siz karar verin:) sinemcim cepaya giderken kafes fırının önünden geçiyorsun görmüşsündür muhakkak;) diğer yerleri de duygu tarif etsin olmazsa ona göre gidelim:) semihacım ankamall olmasa da gel arkadaşım neresi olursa olsun gel yani:)

04/21/2012 19:09:00

Gelmeyi inanın hep çok istiyorum ama malesef oglanla 2 vesai toplu tasıma hemde uzak yerler inanın zor kestiremiyorum bile

Off offf :( :(

04/21/2012 19:23:00

semiha kızılaya gel ben seni götürürüm

04/21/2012 19:32:00

Sinemcim kararlastirilsin uygun olursa olur peki sevinirim

Sagolasin haberlesiriz

04/22/2012 14:06:00

tigem istanbul yolunda hayvanat bahcesi var ordan düz devam edip sağa dönünce yeşillik bir alan hafta içi çok kalabalık olmayan çayını gözlemeni yada ne istersen al otur çocuklarda koştursun öle bir yer.. zaten ankarada acık alan yer cok az ben istanbuldan gelince biraz  bunaldım su an istanbuldayım  yarın gelcem deli tavuk gıbı gezıyorum :)))o kadar yer var ki ankarada maalesef yer yok 

04/22/2012 23:21:00

SEMİHA GEL GEL NE OLURSAN OL GENE GEL.MEVLANA GİBİ OLDU BİRAZ SANKİ:)KIZLAR BEN İM FİKRİM ŞU:SANIRIM ANKAMALL HEM EN MERKEZİ HEM DE EN RAHAT ULAŞIM OLUNABİLECEK BİR YER İLK BULUŞMA İÇİN.İLLA SMART PLAYE BIRAKMAK ZORUNDA DEĞİLİZ BEBELERİ.ÜST KATTA BURGER KING İN OYUN EVİ GİBİ BİŞEYİ VAR,ORDA DA DEBELENENİRLER BENCE.BİRAZ KÜÇÜK AMA OYALAR HİÇ OLMAZSA.İLK BULUŞMA HEM TANIŞMA FASLI GİBİ OLUR HEM DE ÇOCUKLAR NE KADARLIK NELERDEN HOŞLANIRLAR,KİM NEREDE OTURUYOR FELAN İYİCENE KONUŞURUZ.ALLAH KISMET EDER DE İKİNCİ BULUŞMAMIZ OLURSA O BİRAZ DAHA KEYFİ  OLUR.BENİM FİKRİM BU,SİZİNKİLERİ DE BEKLİYOR YARIŞMACI ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLİYORUM:)

04/23/2012 08:27:00

bana tüm fikirler uyar dediğim gibi günü ve saat de belirlensin bu hafta buluşalım artık

04/23/2012 13:42:00

CUMA NASIL ARKADAŞLAR?CUMA GÜNÜ SAAT 2 SULARI UYGUN MU MESELA?NE DERSİNİZ?

04/23/2012 14:08:00

ok bana uygun zaten hemen adını koyalım yoksa sürekli ertelenir herkese yer olarak nere uyarsa bana da uyar ilkini böyle yapalım bir sonrakini açık hava bir  yer yaparız.. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...