SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

Ynt: SMART PLAY OYUN ARKADAŞI:)

04/25/2012 21:51:00

hehehhe biraz muzurluk var napim:)aynen aynen yapışın bana:D  son durum nedir?valla ben kayınvalidemi bile ektim.cuma sana gelecem dedi yok işim var cumartesi gel dedim.

04/26/2012 04:56:00

ii yapmısın bende de degısıklık yok kayınvalıdenı ektıgıne göre kesın bulusuruz:)))

04/26/2012 07:51:00

üst kat derken burger king demi olacaksınız kızlar

04/26/2012 10:43:00

kızlarrr ben gelicem ama bi pürüzüm var gibi halamlar sürpriz yapıp gelmişler yarın da gidicez diolar saat kaçta giderle bilmiorum benim götüreceğim de şüpheli şu anda akşam kesinleşi buradan yazarım size

04/26/2012 13:26:00

ok sinem kasma kendini,olur da gelemezsen allah izin verirse diğer görüşmelere gelirsin inşallh.ama gelsen daha haoş olur hani:)ewt smhsmh üst katta burger kıng var ya onun iç kısmında burger kıngın çocuklar için mini oyun yeri veri.küçücük ama çpcukları iyi oyalıyor.zaten dediğim gibi bu biraz tanışma faslı olur bi sonrakine daha cix yerlere akarız artık:)

04/26/2012 16:24:00

:)) ben de şimdi kuzenimden geldim halamlar sabah 9 gibi gideceklermiş yani ben gelmememe eengel değil geliorum yani

04/26/2012 17:15:00

ollleyyyyy o zaman sinem:).ben de yüzde 99.9 geliyorum allahtan bi mani çıkmazsa.ben dikimevinden kızılaya mertoyla geçecem ordan da metroyla gelecem kızılay mertosundan gelecek olan varsa eşlik edelbilirizzzzzz....

04/26/2012 18:26:00

Kızlar erken kalkmayın he 3 e kadar gelicem inşallah burger King te olun

04/26/2012 18:29:00

kalkmayız otururuz merak etme sen  semiha..

04/26/2012 18:52:00

otururuz tabi,hatta benim kızı nasıl ordan çıkartırız  bilemiyorum.kızlar neler giyceksiniz yaaa,orda herkeze şüpheli gibi bakmayalım:)mesela ben eşofman takım giyecem ordan tanıyabilirsiniz.mavi chicco baston pusetimiz olacak.sizde neler var bakem dökülün:D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...