Blog yazmak için e-course... (Deryazade için özellikle)

<12>
01/09/2011 20:50:00

Merhaba,
Az önce deryzade'nin yazısını gördüm,hayırlı uğurlu olsun.
Blog tutmak öyle ciddi bir iş olabiliyor ki. pek çok trick, pek çok yöntem var okuyucu çekmek, daha çok insana ulaşmak, güzel sonuçlar elde etmek için.
"decor8 daily updates" blogunu sürekli takip ediyorum. bu arada, çok güzel şeyler yayınlıyor hatun. müthiş fotolar, bilgiler ve fikirler de veriyor.

Kendisi bir e-course da veriyor. ingilizce bilmek gerek tabii, ama google in çevirileri yeterli olabilir az buçuk anlamak için diye tahmin ediyorum. link şurda
http://decor8blog.com/byw-newsletter/

Bence, herkes bir göz atabilir. Başarılar, sevgiler, bol okurlar diliyorum.

Ayrıca, basitçe fotoşop ya yapılabilecek ve blogları güzelleştirecek tutorial lar yapabilirim bundan böyle haftada bir :) eklerim yaptıkça buraya :)

Ynt: Blog yazmak için e-course... (Deryazade için özellikle)

01/10/2011 12:00:00

galiba bahsedilen sahis benim. benmiyim? eger ben isem, ki üzerime alindim, cevap vermek istiyorum:

ben blogspot sayfasina diger bloglari takip edip yorum yazabilmek icin üye olmustum. sonra annelerin o muhtesem yazilarini okudukca heveslendim yazmaya basladim. öyle ahim-sahim bisey olsunda istemiyorum cünkü sadece arada zamanim oldukca aklima gelenleri yazmak istiyorum okadar.

ama

yinede tavsiyeniz icin cok tesekkür ederim (: cok naziksiniz blogumun berbatligindan haberdarim (:

01/10/2011 17:40:00

merhaba,
kesinlikle bloguna berbat demiyorum, sanki neler yapilabilir fln gibi birsey anladim, ondan linki gondereyim dedim...
bence, blog isi zevkli olabiliyor. haftada bir post etsen bile, zamanla pek cok insan takip etmeye basliyor :)
sevgiler,
gunes

01/10/2011 21:19:00

evet haklisin yazmak iyi geliyor ama zamanim olmuyor simdilik :(   tavsiyen icin cok tesekkür ederim bugün göz gezdirdim biraz faydali bilgiler mevcut.

tekrar tesekkürler

01/10/2011 21:23:00

hatta ilk basta bana ev dekorasyon sitesi gibi geldi simdi biraz daha inceledim ama blog-design üzerine pek bisey bulamadim hmmm ?

01/10/2011 21:25:00

hmmmmm tamam buldum e-course (:

01/10/2011 21:25:00

bak bu linke:
http://decor8blog.com/byw-newsletter/
burda anlatıyor nasil isledigi. ama diger yandan güzel be bir blog ornegi :)

01/10/2011 21:28:00

ben de fikir vereyim mi:)
Samimi, içten ol, arayı açma, gerçek ol, insanlar seni bulur, okur. Gerisi yolda öğreniliyo az biraz:)

01/10/2011 21:48:00

ya bu blog olayi bayagi ciddi biseymis oysaki ben sadece yazmak (icimdekileri dökmek) amacli aslinda ilk önce diger bloglara yorum yazabilmek icin üye olmustum. pek öyle detaylarada inmek istemiyorum aslinda. hayran kitleside istemioyurm (:    (aslinda olsa fena olmaz, ogluma nasil asik oldugumu bütün dünya duymali)   (: ama yinede cok tesekkür ediyorum cok naziksiniz

01/10/2011 21:51:00

deryazade, ben de onu demek istedim:) sen yaz, gerisi gelir:)

01/10/2011 21:54:00

deryazade bende başta senin gibi hayran kitlesi:) istemem kızım için bu demiştim hatta ilk yazımda okusanızda okumasanızda farketmez ben bunu kızım için yapıyorum gibi bişeyler söylemiştim ama hayran kitlesi de olsa fena olmaz:) insan yazdıkça daha çok okunası geliyor;)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...