Blog yazmak için e-course... (Deryazade için özellikle)

<12>

Ynt: Blog yazmak için e-course... (Deryazade için özellikle)

01/10/2011 21:57:00

simdilik pek bisey olmadigi iicn önemsemiyorum galiba hmmm bakalim ilerde daha güzel seyler paylastigimda heryerde link dagitirim reklam yaparim ((:

01/10/2011 22:22:00

ben genel olarak boyle bisi var diye duyurmak istemistim.
kimisi ister boyle ne biliim, insan okuyucu sayısı artınca helecan yapıyor, mutlu oluyor fln, ondan seettim, kotu bi niyetim yoktu:S
kizin adini yazdim diye pisman oldum :(
ozur dilerim deryazade :( ama ne bilim, deneyim deneyimdir, paylasmak iyidir...

01/10/2011 22:59:00

kiyamam canim yaa :( ben öyle demek istememistim yanlis anladin kusuruma bakma biraz yanlis cümleler kurdum galiba. tavsiye ettigin site muhtesem cok güzel ama iste ben biraz tembelim galiba (:  tembel arti birde cok yeniyim. ama bak sayende kac kisi siteyi gördü ve gizliden faydalanacaklarindan eminim. özür dileyecek daha önemli seyler var hayatimizda böyle "önemsiz" seyler icin özür dilemene gerek yok. sen takil kafana göre. ama tabiki hayat paylasinca daha eglenceli

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...