üyeler

<123>
11/22/2011 16:12:00

çok sevindim böyle bi grup olusturduğunuza. ama üyeleri göremiyorum ben:(
adım sevda. olusum deniz 9 aylık. antepe tasınalı 5 ay kadar oldu.  yani yabancısıyız bu sehrin.

öncelikle doktor seçinminizi merak ediyorum. kim nereye gidiyor?

Ynt: üyeler

11/23/2011 05:33:00

merhaba ben ışılay ben kızımı kemal aktaş a götürüyorum özel muayenehanesine
4 aylıkken kilosunu yeterli bulmadığından ek gıdaya geçelim demişti ama ben dinlememiştim çok beğeniyormusun dersen hayır ama şimdilik idare ediyoruz

11/23/2011 12:46:00

umarım bu grubun bizlere bir faydası dokunur. Üyeleri neden göremiyorsunuz onu anlamış değilim:( ayarlarla ilgili bir problemmi var acaba?

Ben sabiha kızım 5 Aylık. Tıp fakultesine gidiyoruz nilgün hanıma. İdare ediyor imdilik sadece genel kontrolumuz olduğu için bir sorun yaşamadık

11/23/2011 13:10:00

buldum üyeleleri:)

12/08/2011 21:35:00

Merhaba ben Arseli..Aslında Antep'te değil Urfa'da yaşıyorum..Fakat antepli bir eşe sahip olduğum için iliklerime kadar Antep'te yaşıyor gibiyim :D Seneye tayin isteyeceğim..Çıkarsa bol bol kıpraşabiliriz :)

Ynt: üyeler selammmm

12/08/2011 22:42:00

herkese merabalar ben doğma büyüme antepliyim beykent te oturuyorum.tanışırsak sevinirim sevda hanım doktor tavsiyesine gelince amerikan has. ender çiftçi bide primer has.çiydem barlas en ünlü ve iyi çocuk doktorlar ben onlara giderim

12/09/2011 07:08:00

merhabalar
çigdem hnı denedik. 1 kez götürdüm ama çok ilgili gelmedi. medikal park ferhan hnda karar kıldık biz de.
toplasma konusunda herhangi bi pazar benim için uygun. cumartesi şirketten çıkmam 4 ü buluyor.  ne zaman ayarlarsak tanısmayı çok isterim

12/09/2011 19:31:00

Ender Beye biz gittik..Elime bebelac'ın öğün listesini tutşturdu.Buna göre yedir dedi..Ben bilmiyordum sanki netten bulmayı :) Bide ertesi gün emrenin dişi patladı..Ağzını kontrol etmesine rağmen hiçbiirşey söylememişti..Bikaç tane daha gıcık kaptığım tavrı oldu :)Bundan dolayı Ender Beyi ben tavsiye etmiyorum.

12/09/2011 19:43:00

vallahi kıpraşma için sabırsızlanıyorum.çalışıyor muyuz bayanlar ?bu arada benim adım oya 30 yaşındayım öğretmenim. sizlerle tanışmak isterim bebelerimizi tanıştırmak heyecanlandırıyor .

12/09/2011 19:45:00

ben sabiha çalışmıyorum. Antebe yeni geldik ve bebegim daha çok küçük olduğu için.

12/09/2011 20:04:00

hadi o zaman yerini ve zamanını belirleyelim kıpraşmanın

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...