üyeler

<123>

Ynt: üyeler

12/11/2011 16:27:00

Ben çalışmadığım için bana hafta içide uyar aslında ve daha çok tercih ederim. Birde ben çok fazla bir yer bilmiyorum,en kola sanko park olur benim için. Ama bu kıpraşmayı biraz havalar ısınıncamı yapsak diyorum 

12/11/2011 17:54:00

sabiha bebeğin küçükken yani fazla hareketlenmeden gez gezebildiğin kadar derim sonra bebek keşfetmek istediği için orayı burayı ellediği için bir müddet rahat gezemezsin.sar sarmala arabasına koy yürüyüşe ,alışverişe rahat rahat git.BEn her öğleden sonra müsaittim ama çalışanları düşündüğüm için onlar planlasın isterim

12/11/2011 17:57:00

sankopark olur derim ,bebeler iyleşsin öyle yapaım katılım fazla olursa daha iyi olur topu topu kaç kişiyiz.Hayırlı kıpraşmalarr :)))

12/12/2011 06:13:00

ya aslında bizde çıkıyoruz ama hep eşimle, yanlız hiç çıkmadım o yüzden tedirgin oluyrum

12/13/2011 13:59:00

merhaba,arkadaşlar buluşmayı ben de çok isterim.ben hafta içi 2ye kadar çalışıyorum yani haftaiçi öğleden sonra ve haftasonu da uyar bana,bu arada doktor olarak babamıza gidiyoruz biz:)))kısa zamanda görğşmek üzere,kendinizi de bebişlere de iyi bakın...

12/13/2011 14:13:00

aa babanız nerde doktor peki :)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...