10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

Ynt: 10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

06/15/2010 18:59:00

Doktorumuz bundan sonra emmek yemeğin ödülü olacak dedi,yemek yerse ödül olarak emmek var,yemezse yok,biz çok zorlanmadık,ama doktor 2-3 gün sıkıntı çekersiniz sonra alışır demişti

06/17/2010 21:46:00

Benim b-bebeğim dokuz aylık,aç ve karnı doymamışsa bir saatte değil hiç uyumuyor..gece prinç unu verin..eminim karnı tok oldumu uyuycaktır..şımarıklıktan ağlama döneminde değil çünkü..

11/22/2010 22:12:00

Selam ben burcu henüz .18 yaşındayım ve melek adında 1yaşında kızım var bende kızım ilk dodugu zamanlar bilhassa kendi rahatım için yanıma alarak emzirdim ama şuan o kadar pişmanımki gece 10defa uyanıyor ve sürekli emmek istiyor hiçbir şekilde rahat değilim ne beni ne meme yi bırakıyor sürekli yanimda uyuyor b�%

11/22/2010 22:12:00

Selam ben burcu henüz .18 yaşındayım ve melek adında 1yaşında kızım var bende kızım ilk dodugu zamanlar bilhassa kendi rahatım için yanıma alarak emzirdim ama şuan o kadar pişmanımki gece 10defa uyanıyor ve sürekli emmek istiyor hiçbir şekilde rahat değilim ne beni ne meme yi bırakıyor sürekli yanimda uyuyor bıraktıramıyorum memeyi lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum

11/24/2010 14:38:00

merhaba benim oğlumda 12 aylık aynı durumu bizde yaşıyoruz ve gun geçtıkçe 1 saatten yarım saate duştu uyku saati çok zor bi durum:(gunduz uykuları daha duzelı bence acıktıkları için sık uyanıyorlar nasıl gunduzleri ek gıda veriyorsak geceleride biberonla ek gıda vermelıyız...........

11/29/2010 14:05:00

merhaba
benim kızım da 16 aylık  geceleri tam bi işkence oldu artık bana her gece 7-8 kez uyanıyoruzz hele sabaha karşı sürekli emmek istiooo  sabah saat 5 te uyanıyoruzzzz. memeye güvenip yemek yemioo sürekli emmek istioo bu durumdan bi an önce kurtulmalıyımm ama nasıll araştırıyorumm daha uygun bi yöntem bulamadımm bi ara limon sürdümmm gece o kaar etmedi bi güzell emdiii   gece beslenmesine başlamalı mıyımm biberonda almazzz benim prensesss. yardıma ihtiyacım vaaaaaaaaaaar.

11/29/2010 16:02:00

slm sema ben Aşikar benim kızımda 15 buçuk aylık. 12 ay boyunca çile çektim resmen hep memede uyuyordu 1 haftalıkken bile 16 saat boyunca memede durduğunu biliyorum ve bu hep devam etti emzik niyetine kullandı, biberonda almadı aynı şekilde sabah 5 te uyanıp 8 e kadar emiyordu ve yemekte yememeye başlamıştı bigün tak dedi ve 12 ay bir haftalıkken memeyi kestim boya sürdüm saç yapıştırdım olmadı en sonunda acı biber bile denedim ve zırlanmalarına dayanıp birgün boyunca vermedim daha snr 2 gün 3 gün derken kesmiş oldum tabi bu arada gece kalktığında biberonla süt verdim ama küçük bi biberonu 1 saatte zorla yudum yudum ve 1 haftanın sonunda biberona alışmış oldu benim tavsiyem dayan acıma ve memeyi kes çünkü alışkanlık yapıo ve diğer besinleri almıo artık inanırmsn 4 ay oldu ve yaşadığımı hiseetim çünkü onlarda çaresiz alışıolar ve şimdi en son sütünü akşam 9 da verip yatırıyorum sabah 7 ye kadar mışıl mışıl uyuyor birde tavsiyem gece uyanınca süt verme suyla geçirtir salla bi şekilde uyut gece uyanıp içmeye alışmasın ben öle yaptım bir hafta sonunda faydasını gördüm.

11/29/2010 20:18:00

tavsiyelerin iiçin teşekkür ederimm bugün boyunca hiç vermedimm zorlada olsa uyuttumm ama yarım saat kalkıp çılgınca ağladı dayanamayıp verdimm çünkü gün içinde hiç bişey yemedi hep abur cuburla iare etmiş bakıcı yedirememiş benim elimdeende yemiookendi başına ne kadar yerse işte idare edioo onla .biberonla süt vermeyi denedim az önce kesinlikle almadı su verdim almadıı sabahı nasıl edeceğizz bilmiyorumm valla
allah yardımcımız olsunnnn

11/30/2010 07:09:00

olee eeeeeeeeey sabaha kadar hiç emmedii ve tahmin ettiğimden daha kolay oldu darısı yarınaa

11/30/2010 07:57:00

Ah darısı benim başıma haftaya bende memeyi bırakacağım.....Çok uykusuzuz artık çook...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...