10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

Ynt: 10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

11/30/2010 11:05:00

inşşş melek ben daha yeni başladım ama ummadığım kadar iii gidiooo maşallahhh bugün yemesi de düzeldii  bol bol yemek yemişşş  benim prenses yani doğru yolda olduğumu anladımm bakalımm bu gece nasıl geçecekk hayırlısıyla bu haftayı bi atlatsak  rahata kavuşacağızz inşş

11/30/2010 11:25:00

Bol uykulu ve huzurlu bir gece diliyorum sizeee....:))

11/30/2010 11:37:00

tebrikler inşallah böyle devam eder benimde öyle olmuştu önce hep korktum ama bırakınca acayip rahatladım bide biberona alışınca dahada ii oldu hiç değilse uyutacağım zaman biberon emerek dalıo ve yemeğede yönelio aç kaldığı için,yatmadan tok tutacak şeyler verin ve gece uyanırsa sakın süt vermeyin öyle alışıp hep uyanıo..

12/01/2010 09:48:00

başarmaya çok az kaldııı ikinci gecemizi de sağ salim atlattık ve sadece 2 kez uyandık biraz salladım su verdim uyuduuu  :)))))) ama ben bi türlü uyuyamadım çünkü emzirmeyi kesince acayip sütle dolduum çok ağrı yapıoo bu durumda neler yapmalıyızzz sağmak bi çözümmü sağınca bi daha süt gelir falan diolar . bilen vasa yardımcı olsn lütfen

12/01/2010 09:51:00

Evet sağarak rahatlatabilirsin. Hatta biberonla yada mamalarına karıştırarak bebeğine verebilirsin bence....Zaten zamanla bitecek....:(

12/01/2010 10:01:00

inşş  çabuk biterrr çünkü baya acı verici bi durummmm  :((((((((

12/01/2010 10:04:00

Çok ağrı yapar, şişer ve ateş olursa bence yine de doktora gitmelisin ama aklında bulunsun...

12/01/2010 10:04:00

ılık bi banyoda ii gelir su tutabilirsin rahatlarsın kenid akıo zaten o zaman ağrı kesicide alabilirsin bir hafta içinde tamamen rahatlıyosun.

12/01/2010 11:18:00

hepsini deneyeceğim teşekkür ederimmm :))

12/02/2010 11:05:00

canım ya daha açıklayıcı yazar mısın nasıl bıraktırdın neler yaptın gece nası kendiliğinden mi istemedi kıyameti koparmadı mı? ayrıntılı yazarsan valla çok sevinirim bende yaza bıraktırcam inş çok uykusuz emmeden dolayı..

bide cnm göğüs şişliğin ağrın çok varsa antibiyotik veriomuş doktora bi sor istersen

allah yardımcın olsun darısı başımıza

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...