10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

Ynt: 10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

12/02/2010 12:53:00

merhaba cancer
bıraktırırken en zoru ilk gece oldu . ağlaadı baya yakama yapıştıı mem meme die kucağıma alıp gezdirdim masal anlattım bol boll su verdimmm biraz ağladı salladım  uyudu 2 saat sonra bi daha aynısı sabaha kadar böyle devam etti bu durummm ikinci gece daha iiydi 3. de kabızlıktan dolayı çok sıkıntılı sabaha kadar salladım valla bakalım bu gece nasıl olacak ama kararlıyım asla geri dönüş yoook ağlasada vermeyeceğim çünkü benim prenses memeye güvenip yemek yemioduuu
neyse valla zor bi süreç herkese kolaylıklarrr

merhaba cancer
bıraktırırken en zoru ilk gece oldu . ağlaadı baya yakama yapıştıı mem meme die kucağıma alıp gezdirdim masal anlattım bol boll su verdimmm biraz ağladı salladım  uyudu 2 saat sonra bi daha aynısı sabaha kadar böyle devam etti bu durummm ikinci gece daha iiydi 3. de kabızlıktan dolayı çok sıkıntılı sabaha kadar salladım valla bakalım bu gece nasıl olacak ama kararlıyım asla geri dönüş yoook ağlasada vermeyeceğim çünkü benim prenses memeye güvenip yemek yemioduuu

merhaba cancer

12/02/2010 12:56:00

offf  yanlışlıkla 3 kez yolladımm silemedim de pardonn

12/02/2010 16:19:00

işin kötüsüü bizim kız memede gezinerek uyuyo ayakta sallanmaya önce alıştırmam lazım ki gece uyandığında ayağımda sallayım. peki bi soru daha sorcam biri demişki emzirmeyi bırakınca hiç halim gücüm kalmadı diye sende öle bi değişiklik var mı?

12/02/2010 18:31:00

bu aralar var belki ilkgünler diye vardır gece uykusuzz gündüzz iş yoruoo daha bir de siir yorgunluğu bebekle hep mücadele oo meme istioo sen vermiosunn bunlar yeterince yıpratıoo

12/02/2010 20:14:00

oncekı yazılanları okuyamadım fakat yıgıt ı 17 aylıktı 23 nısan gecesı babaannem hadı bu aksam bırakalım dedı nasıl dedım lımon surecegız her emme ıstedıgınde ama lımonu cok sevıyor yıyor dedım olsun deneyelım dedı gece her uyandıgında lımon surup verdım emmedı sabahta ıstedı gene gostermeden surdum sonrada ıstemedı ama ben aglamaktan helak olmustum vıcdan azabından halbukı 17 ay fazla bır ay bıle...
sımıd mert te mubarek gece sureklı uyanıyor artık careyı ortaya alıp o emerken uyumada buldum bende dınlenık oluyorum...esım bırak artık deyıp duruyor ama bende kararsızım gıttıgı yere kadar gıtsın daha cocuk sansım yok emzırmeyı son kez keyfınce yasım dıyorum ama uykusuzlukta zor

12/03/2010 11:11:00

limon he aklıma gelmemişti hiç denenebilir.:)
semau nası geçti bu geceniz

12/03/2010 13:04:00

daha ii sayılırrr saat 4 de kalkıp  oynadıkk açıktı tabiii geceler uzun süt te içiremiyorummm kek yedikk 5 te gei uyudukkk  daha ii olcakk inşşşş 5 gün oldu hala deliksizz bi uykumuzz yookkk

12/03/2010 13:22:00

Olur inşallah...:))

Bende uzun zamandır yavaş yavaş soğutmaya çalışıyorum memeden. Acıyor hadi daha sonra biraz daha emeriz gibi. Dün hiç planlamadığım bir şey yaptım. Komşum bendeydi Hülya hadi limon sür bakalım ne yapacak dedi. Sürmez olaydım. Gece 1:30'a kadar ne meme kabul etti ne de uyudu. Sürekli ağladı yavrum. Anneciğim bak bu memede galiba bir şey yok diye diye aartık ağlamaktan bayılmak üzereyken memeyi aldı ve uyudu. Bugünde dünkü uykusuzluktan tan 4 saat uyumuş.

Biz inşallah haftaya bırakacağız. Yani bizim savaşımız haftaya başlayacak. Kızıma bakan arkadaşım 2 gün bende ancak haftaya kalabileceği için haftaya diyoruz. Bakalım biz neler yaşayacağız. Bende paylaşırım sizlerle arkadaşlar....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...