10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

Ynt: 10 ay-uyku-memeyi bıraktırma

12/05/2010 10:00:00

bizim kız limonu sever kesin yalar durur hoşuna gider :))))))))))))

12/06/2010 10:11:00

bende ilk zamanlar limon sürdümm ben ,ilkönce güzdüzleri azallatımm sonra gündüz vermedimm enson gece de vermedimm bitti bu işşş .ha  bi de komik ama siyah boya sürdmm bak pis olmuşş artık emme dedimm pis diee yanaşmamıştııı çeşitli yolları var bazıları da sirke sürüyormuşş ama ben denemedimm onuuu....

12/06/2010 10:12:00

bende ilk zamanlar limon sürdümm ben ,ilkönce güzdüzleri azallatımm sonra gündüz vermedimm enson gece de vermedimm bitti bu işşş .ha  bi de komik a

12/06/2010 12:34:00

semau nası geceleri uykusuzluk devam mı? deliksiz uykuyu bakalım kaçıncı gecede görcen :) bende yavaş yavaş azaltayım diyorum zamanı gelince 16 aylık olsn inş

12/06/2010 12:46:00

eskisine göre çok çok iyi uyyoruzz ama hala akşam yatırdım sabaha kadar uyudu olmadı hiç.emdiği zamanlarda 7-8 kez uyanıodu emmek için ama şimdi 2-3 kez ancak uyanıoo su veriyorumm biraz sallıyorumm uyuyo hemen

12/06/2010 13:37:00

ya bugrce cıldıracaktım artıık ne yapacagımı sasırdım sureklı memede dolayısıyla ortamızda buna ragmen mızmız...emzırmeyı bırakmak ıstemıyorum calısıyorum ozluyor dıye dusnuyorum ama uykusuzluktan oluyorum

12/06/2010 16:59:00

yya bende emsin isstiyorum ama bölede olunca gece insan dayanamıyor acaba sadece geceleri mi kessem diyorum onuda yapamıyorum bide kızım memede uyuyo bari ayakta uyusun diyorum onuda beceremiyorum ben mi beceriksizim yaaa

12/09/2010 10:10:00

bebekleri emmesi güzell ama anneye gece uykusuzları çok zor geliooo hele birde çalışıosann off off ben buraktırdımm tamamennn bu gün 10. günümüzzz yemek yemesi düzeldiii uykusu düzene girdii geceleri artık sadece 2 kez uyanıooo su veriyorumm sallıyorumm bazen hiç yatağından kaldırmadan sırtını okşayıp ninni söylüyorumm hemen uyuyoo valla uyumanın tadını çıkardımmm maşallahh deyimmm. ha birde özlüoo kuzum memeyi çok anne meme dioo kokla bakalımm diyorumm o beni kokluoo ben de onu kokluyorumm tamammmm allah hepinize kolaylık versinn tavsiye ederiimm bırakınca annede çocukda rahatlıoo

12/17/2010 19:55:00

Merhaba, konu açılalı ve yorumlar yazılalı çok olmuş..Bütün bu sorunları biz de yaşıyoruz..Oğlum bugün 10 aylık oldu..Ben işe başlayacağım gece ve gündüz istediğnde emiyor dogdugundan beri, uyumak içinde..gece uyumak içinde..ve sık sık emiyor..gündüz de çok iştahsız mme dışı herşeye..

12/27/2010 18:06:00

merhabalar.
konuyu açalı ne kadar çok zaman olmuş.
geçen hafta karar verdim sütten kesmeye.
pazar eve döndük ankaradan
.ptesi günü akşam eve gelince  flasterle kapadım.uf oldu yok kalmamış dedim.ama ikna olmadı tabi.normalde saat 20de uyur.ama ptesi gecesi saat 22:30a kadar hıçkırarak ağladı.ağlamaktan esneyemedi bile.anniii miimeeee diye diye iç çekti:( hep aklımdan geçiriyor ama cesaret edemiyordum kesmeye.iyikide edememişim çünkü bu seferki gibi kararlı olmasaydım minik kuzumun bu ağlamalarına dayanamazdım.2 gün daha flasterle kapadım.
ama bu sefer kararlıydım.çünkü eve geldikten sonra 5 dkda bir elimden tutup emmeye giidiyoduk.canı sıkılınca,uykusu gelince,puzzle ı yapamayınca,çorabını çıkaramayıncaa........ liste uzayıp gider  emmek için çırpınıyodu.ertık yeter dedim.doktorumuzlada konuştum.ve tek seferde bitirmek istedim.  
doktorumuz 3 gün sürer demişti ama bizim 7 gün oldu hala memeee deyip peşimde geziyor azda olsa:))1haftadır hiç vermedim.yavaş yavaş ümidi kesiyor kuzucum..
gece uykuları hala düzelmedi.çünkü gece emmelerini kesmek için ayakta sallanmaya alıştı kuzucuk 1 aydır. ..bakalım ne olacak:))
yönteminiz değişir ama size önereceğim tek şey kararlı olmanız.çünkü minnik minnoşun kucağınızda miimmeee diye ağlamasına dayanmak gerçekten ççok zor...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...