Bige'nin doğum günü :)

Ynt: Bige'nin doğum günü :)

10/04/2012 12:22:00

Burçakım, inanmadın ve de üşünmedin geçen seneye mi baktın loo?:))))

10/04/2012 12:26:00

çok birden çıktı ya ortaya, bizden senden ondan ( ;) )  kaçmasına inanamadım ondan şeettim :))

10/04/2012 12:26:00

Umutumun anası umutsuzların anası güzel insan tatlı kadın.....

Sana dair çok şey yazabilirim uzun uzzuuun...

Ama hatırladıkça tıkandığım, hatırladıkça iyi ki varsın dediğim o özel günü unutmam mümkün değil...Bir avazıma çıkıp geldiğin ve bana güç kattığın ö gün çok kıymetli benim için....

Kısaca...İyi ki varsın...Hep mutlu ol kuzum...Hep yaşama sevinci ile dopdolu ol...

Koklayarak öperim seni...

Doğum günün sana da bize de kutlu olsun....

10/04/2012 12:28:00

Doğum gunun kutlu olsun:) pek beceremem guelsöz söylemeyi ve yazmayı ama nice guzel yaşlara:))

10/04/2012 12:30:00

Nurturia's most wanted:

Iyı kı dogmussun. Bu alem sensız kalmıs olsaydı bır yanımız eksık olacaktı. Varlıgın bızler ıcın cok onemlı, yoklugun ıse cok farkedılır. Bızlerı sevgı ve saygı cercevesınde toplama cabalarına, yerı geldıkce arabulucu olmana, her daim pasifist kalma cabana, ustune gelenlere bile uzunca sure metanetle yaklasmana hayranım. Kulturun ıse bence cok yuksek sevıyede ama seni bu artı degerın yonetmıyor, gayet alcakgonullusun. Ogluna son derece cok ozenlı olmaya calısan bır annesın.

Fake degılsın, her halınle ne ısen osun, en cok da bu dupeduz, kendın gıbı hallerını sevıyorum.

Sevenlerın cok olsun, hayatını ıstedıgın gıbı yonet ve hayat sana hep adıl olsun, saglık ve mutluluk dıleklerımle.

Arkadasın Yasemın

10/04/2012 12:34:00

Dogum gunun kutlu olsun bıge :))

10/04/2012 12:35:00

iyi ki doğdun bige :}

10/04/2012 12:37:00

Düşünceli, insanların umutsuz anında hemen koşup yetişecek kadar güçlü kadın, iyiki doğmuşsun, iyiki varsın.
Oğlunla, eşinle ve tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu uzun ömürler diliyorum.

10/04/2012 12:48:00

umut'un ve zeynep'in sayesinde tanıdım seni ve iyi ki tanımışım.Yüzünü hiç göremeden ailemden biri gibi sevdim yeni yaşın kutlu olsun herşey istediğin gibi olsun .İyi ki doğmuşum diyeceğin bir ömrün olsun
Oğluşun,ailen ve tüm sevdiklerinle sağlıklı,mutlu,huzurlu bir ömrün olsun

10/04/2012 12:58:00

oğluşunla ve sevdiklerinle nice güzel seneler diliyorum :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...