yeni moda günlük

<12>

Ynt: yeni moda günlük

01/06/2011 21:35:00

pardon ya kusura bakma kosovo-almanca kosova türkcesi (: biran karistirdim. evet viyana güzel ama ben pek hoslanmiyorum biz viyanaya 60km uzaklikta cok kück bir sehirde yasiyoruz. viyana galiba sizde her turist gibi sadece turistik ve tarihi mekanlari gezdiniz evet orasi düzenli ter temiz yani viyananin görünen yüzü (: ama viyana git gide gettolasmaya basladi. neyse yinede tanistigimiza cok memnun oldum izliyoruzzz sizi

01/06/2011 21:41:00

Evet küçük bir orta avrupa turuna çıkmıştık. Ve bir gün gezebildik sadece. Yaşamak ve gezmek çok farklıdır elbette.Biz de memnun olduk sizi tanıdığımıza. İzlemedeyiz.grş

01/07/2011 10:14:00

Merhaba aishwarya, kesinlikle haklısın. Biz de arabamızla çıktık geziye. Her geçtiğin şehir, ülke insanı acayip etkiliyor. Dünyanın aslında çok büyük olduğunu ve aslında yine arabayla bile gezilecek kadar küçük olduğunu düşündüm ben de.grş

01/07/2011 12:51:00

dünya artik cebimizde (:    bugüne kadar belki avrupanin hemen hemen bütün baskentlerine gitmisimdir (AB´ye yeni dahil olanlar haricinde) ve nedense artik avrupa pek cazip gelmiyor. egerki misir gezimizi sag-salim atlatirsak bir sonraki gezimizi afrika ülkelerinden birine gerceklestirmeyi düsünüyorum. avrupa insaninin pek öyle ahim-sahim kültürü//adetleri vs. kalmadigini düsünüyorum arti insanlarida buzdolabi gibi geliyor ve sicak ülkeler + sicak kanli gülümleseyen insanlar daha etkileyici ve icten.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...