20 kasım salı günü kıpraşma

Ynt: 20 kasım salı günü kıpraşma

11/19/2012 13:43:00

Yarin 11 de korupark kahve dunyasinda:)

11/19/2012 13:55:00

:) çok pis inat ettim değiştirmedim mekanı :) koru parka gelin yarın. yer konusunda seçeriz birini :P

11/19/2012 14:54:00

masald yarin saat 11,00de korupark kahve dunyasinda olacagiz.gorusmek uzere:)))

11/19/2012 21:08:00

size iyi kıpraşmalar kızlaaar :)  ben gelemiyorum....öptüm hepiniziiii

11/20/2012 06:16:00

Son zamanlarda Avm lerde zaptetmek çok zor oluyor.Kahve dünyası çok ortada,Nehir'i orda sabit tutmam mümkün değil.Daha sınırları belli ve oyun alanı olan bir yer bize daha uygun.Size iyi eğlenceler:)

11/20/2012 16:54:00

Teşekkürler kızlar, çok keyifliydi sizinle tanışmak, gullika bir dahaki sefere çocuklara daha uygun yerlerdebuluşuruz ben de biraz zorlandım Masal'la biraz dağıttıkortalığı:)))ama yine de çok keyifliydi. ama resimleri de bekliyoruz 

Biz dahayeni dönüyoruz koruparktan:))))Masal sizden ayrıldıktan 2 adım sonra uyuyunca ben de işlerimi halledeyim dedim:))))biraz alışveriş, vitrin falan filan derken iyice geç oldu sonra babamız aradı beni de bekleyin dedi:) olan benim ayaklarıma kollarıma oldu öldüm yorgunluktan:))))ama ilk defa kızımla alışveriş yaptımmm süper oldu:)))))

11/22/2012 08:14:00

Ay ne güzel buluşmuşsunuz bende gelmeyi çok isterdim.Ama kıpraşmayı daha yeni gördüm birde oğlum 19 kasımda kasık fıtığından ameliyat oldu çıkamazdım sokağa.Geçmiş olsuna  gelen giden çok oldu .Bir dahaki buluşmayı ne zaman yapacaksınız?

11/22/2012 11:08:00

Merhaba semraonur,

Öncelikle çok geçmişolsun umarım iyidir şimdi kuzucuk. 
Buluşma olursa burada mutlaka bildirilir sen takipte ol, ben cmtesi 3elma'ya götürücem kızımı, birkaç nurti annesi de gidicek galiba ama kesinleşmedi  sanırım.Ama ben gidicem yine de, sen de kuzun iyileşti ise gel 11-13 arası gidebilirm ben

11/23/2012 14:21:00

maşallah iyileşti sayılır.3elma nerede canım.gelmeyi çok isterim

11/23/2012 15:46:00

semaonur http://www.3elmaoyunevi.com/?page_id=7 adresinden bakabilirsin adrese.Ben bugün aradım ayrıntılı tarif aldım trenle Özlüce durağında inince Begümkent sitesinin önündeki yolu takip ederek Sayanora Pastanesini buluyormuşuz onun arkasındaymış ben trenle geleceğim de ona göre aldım tarifi.Kısaca trenden indikten sonra 8-10 dk mesafedeymiş.Ben de geleceğim yarın seni de bekleriz hem tanışmış oluruz.Ücreti de saati 8 tl imiş.Umarım yardımcı olabilmişimdir.İyi akşamlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...