otomatik salıncak ve diğerleri

Ynt: otomatik salıncak ve diğerleri

09/29/2012 12:09:00

güncel......

10/02/2012 11:42:00

Urununuz ne kadar kullanildi durumu nedir temizlik acisindan yani. Kac aya kadar kullaniliyor?

10/02/2012 21:40:00

ürün 15 kg. kadar kullanılıyor,ay belirtilmemiş.buda çok uzun süre kullanılabileceği anlamına geliyor.ayrıca biliyosunuzdur mama sandalyeside aynı zamanda.kızım çok gazlı olduğu vede sallanmaya alıştığı için almıştım 10. ay kadar kullandık,hem beşik hem mama sandalyesi olarak.sonra sakladım ikinciye kullanayım diye ama bu kızımın ihtiyacı yok kendi kendine uyuyor zaten :) evimde koyacak yerim olmadığı için satıyorum,eşime kalsa 3.ye saklayalım diyor :) zira iki çocuk daha büyütür sapasağlam bi ürün.bizde olanın resminide ekledim bakabilirsiniz.gayet iyi durumda.sadece kılıfı yıkandığı için biraz solma var.şu an en uygun e-bebekte sanırım.indirimli haliyle 400 lira.ben yarısındanda ucuza veriyorum.yenisini almaya hiç gerek yok.

06/14/2013 10:12:00

hala  satılmadıysa ben talibim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...