2010 Anneler Günü kutlamaları

Ynt: 2010 Anneler Günü kutlamaları

05/03/2010 06:40:00

Saat 20:00 uygun sanıyorum?

05/03/2010 06:40:00

durdurun dunyayı bir dakika esra seni arıyorum, hıdırellezle cakısmasın, senede 1 gün hıdırellez...

05/03/2010 06:48:00

Arkadaslar kafam karıstı.
netlestirelim.

balıkcıyı özellikle 5ne istemenizin bir sebebi var mı? yoksa, baska bir güne kaydırısak burulur musunuz?

Hıdırellezle aynı güne denk geliyor, aynı gün olunca ikisine de gitme sansi yok ama grupta ikisine de gitmek isteyenler var. (kesisen kumeler-ben-) eger azınlıktaysam kendimi, balıkcı listesinden cıkartıyorum mecburen.

05/03/2010 07:02:00

benim yarın akşam şirkette katılmam gereken bir organizasyon var. ona katılınca bir de ertesi gün (çarşamba) akşam çıkmak bana uymayacak gibi ama şartları zorlarım yinede :) cuma neden yapmıyoduk bu balıkçı işini?

05/03/2010 07:11:00

Ya arkadaşlar ben Hıdrellez'e de gitmek istiyorum, balıkçı'ya da gitmek istiyorum :( Hıdrellez kutlamaları ise 5'i akşamı yapılıyormuş. Netten de kontrol ettim. http://www.hidrellez.org/

7 Mayıs Cuma günü Tunam, meycan, yasemin_ekin'e uymuyordu. Balıkçı'yı ise Tunam ve Meycan biliyordu :) Benim kendi adıma 5'i 7'si farketmezdi, o yüzden 5 Mayıs'a tamam demiştim ben, ama Hıdrellez olayını atlamıştım. Sonra 6'sında oluyormuş gibi bir şey anlamışım, ondan dolayı masaya yumruğu vurdum ama fos çıktı :)

Ancak Seda'nın dediği gibi de Hıdrellez senede bir gün yapılıyor, eğer son dakikada kendi tetiklediğim organizasyonda ilk fireyi ben veriyorum gibi görünmeyecekse (aslında öyle görünecek biliyorum:( ) 5'i akşamını başka bir akşama kaydıralım mı? 

05/03/2010 07:12:00

arkadaşlar ben perşembe cuma katılamam.
ama çoğunluğa o günler uygunsa bence de cuma olsun.
meycanda biliyor orayı zaten. ayrıca orası çok büyük bir yer değil.
ufak şirin bir yer diyebiliriz.14-15 kişi için de önceden yer ayarlamakta fayda var.
Kalabalık olacağını sanmıyorum ama özellikle cuma sıkıntı olabilir.
O yüzden cuma düşünülüyorsa karar verip  bugün aransa iyi olur.

05/03/2010 07:15:00

ben bu arada esranın son yazdığını okuyanıyorum.

05/03/2010 07:17:00

Tunam10 senin de olacagin bir gune -haftaya- ayarlasak? senin de gelmen önemli? hic fire olmasın....

05/03/2010 07:26:00

Evet katılıyorum Seda'ya hepimiz için uygun bir gün bulmak önemli. Yoksa ben kendimi feda edicem :)) Şakası bir yana, konuyu ilk açarken anneler günü anlam ve önemini yitirmesin diyerek 9 Mayıs civarı +/- bir hafta demiştim. Bu haftada ortak bir gün bulamıyorsak, önümüzdeki hafta olamaz mı arkadaşlar? Yine çarşamba mesela, 12 Mayıs gibi bir tarih çok mu uzak olur?

güncelleme: yeliz ile aynı anda yazmışız, haftaya da yeliz ve hande yok. sanıyorum herkese uyan ortak bir gün bulmak çok zor olacak, istifa mı etsem ilk organizatörlük denememde bilemedim :)) siz yapın ben katılayım ayol, hepsi uyar bana diyeyim bari :))

05/03/2010 07:31:00

esra şimdi okuyabldim:)
dediğim gibi ben bu durumda katılamam.
meycan perş dişçiye gidicekti ama cumayı bilmiyorum.
fanya balık telefon numarası 02163565189.
adresi meycan yazmıştı sanırım.
ben dediğim gibi perş-cuma müsait değilim.
o yüzden org olayını birinize devredeyim.
kişi sayısı belliyse yer ayırtıyım ama onların irtibat kuracağı içinizden birinin cebini versem daha doğru olur. ya da isterseniz bu hafta hıdırelleze gidin.
başka bir h.içi gün balıkçıya gideriz.
siz bilirsiniz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...