oğlum nezaman herşeyi yemeye başlıycak artık

<123>
11/29/2010 22:10:00

oğlum balık,tavuk,et,peynir,yumurta yani faydalı hiçbirşey yemyo,biçok şey denedim ama omuyo,çok üzülüyorum,sizce neler yapabilirim?

Ynt: oğlum nezaman herşeyi yemeye başlıycak artık

11/29/2010 22:21:00

Benimki 29 aylık hala bunları yemiyor. 1 yaşından beri boykotta. Aç bırakmak da işe yaramadı bizde.

11/29/2010 22:29:00

benimki 24 aylık halen ben yediriyorum oda sadece çorba sadece tavuk sucuk ve çok sevdiği pilavı kendi yiyor öğlen 12:30 da ben yediriyorum akşam babamız gelene kadar hiç bişey vermiyorum saat 6 da bizle masaya oturuyo canı isterse demin yazdıklarımı yiyi hiç bişekilde ben ona bu tarz şeyleri yediremedim.

11/30/2010 07:49:00

offf.. iştahsız çocuk çok zor iş. 2.çocuğu en çok iştah problemi yaşarım diye yapmıyorum. kızıma hala bir şey yediremiyorum :(

11/30/2010 22:33:00

yorumlarınız için teşekürler arkadaşlar,denemediğim pek bişey kalmadı aslında ama yinede yemiyo,napalım sabırla oyunla falan azda olsa yedirmeye devam.bende ne yerse kar diyorum artık,ilk zamanlar çok üzülüyodum,oğlum sayesinde hamile kaldığım kilodan dahada zayıfım.ama artık üzülmüyorum çok şükür sağlığı yerinde  ya!

06 7Y
12/18/2010 13:59:00

et balık ve tavuk benimki de yemiyor, çorbasına karıştırıyorum, yumurta ve peyniri de bulamaç kahvaltısıyla yiyor ayrı yemiyor, yine de denemeye devam, pes etmek yok

12/19/2010 22:06:00

benim oglumda 20 aylık olmasına ragmen hala blendırda ve artık dert etmiyorum cok ugrastım olmadı ne kadar yerse kardır 

12/19/2010 22:06:00

benim oglumda 20 aylık olmasına ragmen hala blendırda ve artık dert etmiyorum cok ugrastım olmadı ne kadar yerse kardır 

12/19/2010 22:12:00

oh rahatlattınız beni ya çok teşekürler,ben de 1 benimki böyle sanıyodum, demekki kader ortaklarım çokmuş,evet gerçekten öyle pes etmek yok ne yerse kar,umarım düzelirler ama:)

02/04/2011 23:31:00

Tavuğu hiç şinitzel olarak denedin mi?Belki hoşuna gider.Bir de pilav,makarna gibi yemeklerin üzerine yoğurt dökmeni tavsiye ederim.Çocuklar yoğurdun kokusu sütü anımsattığı için bazen kanabiliyorlar.Umarım tavsiyem işe yarar.ÇOk isterim yesin.güçlensin. Selamlar.

05/09/2011 12:33:00

mrb. acaba yukarıda saydıklarınızı yedirebildinizmi. benim oglumda yemiyor. aslında hiçbişey yemek istemiyot. sorun sadece et,balıktan ibaret deil  bende ne yapacagımı bilemiyorum. sinirden agrımayan yerim kalmadı.varsa çözüm önerileriniz bende bekliorum cevaplarınızı.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
18-24 ay arası bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...