Kludsky sirki

07/05/2010 08:03:00

Sonunda bu cumartesi gidebildik :))
Kozyatağı Carrefourun içinde. Akşam 17.30 ve 20de var. Haftasonları galiba bir de 14de. 11 Temmuza kadar devam ediyor.
Biletler 15, 20, 25 lira. 6 yaşa kadar çocuklardan para almıyorlar. Biz 2 yetişkin, 3 çocuk gittiğimiz için 3 koltuk aldık. Koltuklar arası çok fark yok. Her yer gayet net görünüyor. Hatta yanlar daha iyi bile olabilir. Zaten genel olarak çadır boş olduğu için istediğiniz yere geçseniz kimse birşey demez :)
En önde olmanın avantakı palyaçolar en önde oturan çocukların tek tek ellerini sıkıyor, top atıyor. Ama 2. sıraya da uzanıyorlar.
Dans gösterileri var. Çok anlamsız, kötü sayılır ama onun dışındaki gösteriler çok iyi. Labut gösterisi, 2 adamın birbirlerini taşıdıkları gösteri ,bir kadının iple yaptığı gösteri ve akrobasiler çok etkileyiciydi.
Bir de tabii at şovu:))) Sirklerde hayvan olması adettendir ama nedense bana hep hayvancağızlara yazık oluyor gelir. Bu sirkte sadece atlar vardı. Ama gösterilerini izlemeniz lazım çok iyiydiler :) Hani neredeyse atlar gülüyor derseniz :)
Yaklaşık 2 saat sürüyor. Arada 15 dakika mola var. Ama saatlere kesinlikle uyuluyor :)))
Benimkiler çok sevdi. Sadece yüksek sesten rahatsız olan oğlum son 10 dakika sıkıldı ama genel olarak kesintisiz izlediler.

Ynt: Kludsky sirki

07/05/2010 08:18:00

Teşekkür ederim ben de oğlumu götürmek için bu bilgiyi bekliyordum :)))

07/11/2010 21:00:00

Biz de bugün gidebildik. Ada bayıldı. Özellikle atlara bayıldı. Bir de dansları beğenmiş öyle dedi.  Esraea tam anlattığın gibiydi.

07/13/2010 18:54:00

evet maalesef bitti.

07/13/2010 19:41:00

A çok sevindim Mine :) Danslar revü şovu gibiydi ya, o yüzden ben pek sevememiştim ama Adacık sevmiş ne güzel :)

07/13/2010 19:43:00

Bahar siz gidebildiniz mi?

Toprakana dün Carrefourun oradan geçerken baktım, sirk çadırı kalkmıştı.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...