Zeyneb'in dünya güzeli kızı Beril'in doğum günü

<1234>
06/15/2012 21:47:00

Berilcim, dünyalar güzeli, annesinin kıvırcık saçlı kuzusu...Nurti'nin olgun, bilmiş ablası, annesinin canyoldaşı :) 4. yaşın kutlu olsun tatlım, hayat sana hep güzellikler mutluluklar getirsin...

Zeynebcim, öpüyorum seni de...şu nurti'de en eski tanıdıklarımdan, görmeden sevdiklerimden birisin...çok sevgili eşin ve berilciğinle nice güzel yaşlar dilerim arkadaşım :))

Ynt: Zeyneb'in dünya güzeli kızı Beril'in doğum günü

06/15/2012 22:30:00

Nice mutlu,guzel,saglikli yillar:))

06/16/2012 05:51:00

Doğum günün kutlu olsun Beril, umarım hep böyle güzellikler içinde geçer ömrün, hep mutlu olursun. Zeynebciğim senin de anneliğinin dördüncü yılı kutlu olsun, umarım Beril'in her yaşı sağlık, kolaylık ve mutlulukla gelir..

06/16/2012 06:16:00

Guzel kuzu Beril; nice saglikli, guzel ve mutlu yillar yillar dilerim. Dogum gunun kutlu olsun.

Zeynep, anneliginin 4. yili da guzelliklerle gecsin.

06/16/2012 06:37:00

Ah tatli kus.. Annesinin nazli, naif , guzel cicegi..

Guzel, aydinlik, umut dolu yarinlarin, hayirli, saglikli ve sevdiklerinle sevgi,saygi dolu bir omrun olsun..

İyİlerle karsilasasin hep mutlu oldugun isler yapasin..

Zeynep, Allah yavrunu saglikla guzel gunlere buyutmek, guzelliklerine sahit olmayi nasip etsin.. Nicelerini kutlayalim insallah..

Ne mutlu :)

06/16/2012 07:02:00

Nice yıllara tatlı Beril. Sağlıklı, huzurlu, mutlu, aydınlık bir ömrün olsun.

Kutlarım Zeynep.

06/16/2012 07:15:00

Doğum günün kutlu olsuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnn Beriiiiiiiiiiiiiilllllllllll...

Sağlıkla, ailenle birlikte nice nice mutlu yıllara...

06/16/2012 08:00:00

Berilcigim, fotograflarina ayri, yaptiklarina, soylediklerine ayri hayranim. Sen herseyinle cok guzelsin ve annen hayati da senin icin guzellestirmek icin elinden geleni yapiyor. Sansin da hep o guzellikte gitsin. Operim bu yaz gercekten opmeyi umdugum guzel yanaklarindan...

Zeynepcigim, seni de cok tebrik ediyor ve sevgiyle kucakliyorum.

06/16/2012 08:10:00

Güzel kuzum ,Beril'cim doğum günün kutlu olsun.Bahtın da yüzün gibi güzel olsun inşallah.Sağlıklı,mutlu,hayırlı uzun ömürler dilerim.Allah güzelliklerle,iyilerle karşılaştırsın.İyi ki doğdun...

Zeynep'cim anneliğinin 4. yılını kutlarım.Daha nicelerine...seviyorum,iyi ki tanımışım seni

06/16/2012 08:40:00

Yüksel, Gizem, Esra, Sümeyye, Elif, Hilal, Zelal, Banu, Emine;

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Şimdi gördüm ve çok duygulandım. Ne güzelsiniz :-)

06/16/2012 08:53:00

ah gözlerim doldu yazılanlara,az bile.iyi ki doğdun berocum.2.bir kızım olursa adı beril muhtemelen senin kadar tatlı,dilli düdük olsun diye :D

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...