Zeyneb'in dünya güzeli kızı Beril'in doğum günü

Ynt: Zeyneb'in dünya güzeli kızı Beril'in doğum günü

06/16/2012 10:37:00

Mutlu yıllar Beril,nice yaşlara sağlıkla huzurla inş:)

06/16/2012 10:46:00

güzeller güzeli naif,zarif tatlı Beril :)) doğum günün kutlu olsun meleğim...şansın bahtın açık olsun...hayatta hep iyi insanlar çıksın karşınaa :)) iyi ki doğdun :))

06/16/2012 11:24:00

Nice mutlu yıllara Beril..Sağlık, mutluluk dolu özgür bir yaşam diliyorum sana:)

06/16/2012 11:47:00

9 ayliktin seni ilk defa annenin tuttugu blogda gordugumde Beril'cim. O guzel kivir kivir saclarina, gulen yuzune hayran kalmistim. O gunden bugune buyuyusune adim adim tanik oldum ;) Bak simdi 4 yasinda oldun, yine guler yuzlu yine cok guzelsin. Yeni yasin ve omrunun geri kalani hep sevdiklerinle ve mutluluk icinde gecsin. Zeyneb'cim cok mutlu bir gun, cok mutlu bir yas gecirmenizi dilerim, hep birlikte, ailecek. Daha nicelerini kutlayalim insallah.

06/16/2012 16:14:00

İyi ki doğdun Beril kuzum:)
yeni yaşın güzelliklerle, sevgiyle, mutlulukla dolsun:)

06/16/2012 17:16:00

Guzel Beril, dogum gunun kutlu olsun.

Ailenle birlikte nice guzel yaslarin olsun.

06/16/2012 17:52:00

Berilimmm güzel kızımm doğumgünün kutlu olsun.. hayatın bir nehir kadar berrak,geleceğin yıldızlar kadar parlak olsun.İyi ki doğmuşsun iyi ki tanışmışız sizleri çokk seviyoruz.Umarım çokk çokk uzun yıllar büyüdüğüne üniversiteler gittiğine şahitlik etmek isteriz..Nice yaşlara hep birlikte güzel prensesss

06/16/2012 19:14:00

İyi ki doğdun Beril'ciğim, mutlu yılların olsun. kocaman sevgiler

06/16/2012 19:33:00

Nice güzel yıllara Beril..

06/17/2012 07:10:00

Dogum gunu kutlu olsun, nice guzel yaslara, saglikla, mutlulukla.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...