beysukent,ümitköy kreşleri

07/29/2010 08:35:00

Herkese merhaba. Eylülde 3,5 yaşında olacak oğlum için beysukent , ümitköy , çayyolu civarında kreş arayışı içindeyim.Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Ynt: beysukent,ümitköy kreşleri

07/29/2010 11:09:00

Bir de IPS (International Play School) varmis. Sanirim Ümitköy'de.. Yabanci hocalar esliginde okulda sadece ingilizce konusuluyormus.

Küçük Seyleri ben de duydum. Gayet guzelmis.

Serpil

07/31/2010 11:51:00

Ümitköy'de Çınar Yuva var. Banu'nun (Banushka) çok yakın arkadaşı kızını oraya gönderiyor ve zamanında çok ama çok yer gezmiş, incelemiş. Banu'da bu konuda çok bilgilidir. O da çok araştırmıştı hatta evime yakın diye bana hararetle önermişti Çınar Yuva'yı. Bende gidip konuşmuş, gezmiş ve beğenmiştim. Oraya çok yakın oturuyorum ve kapısından geçerken konuştuğum anneler de çok memnun olduklarını söylediler. İş durumum belli olana kadar belki ben de Eylül başında kızımı haftada 3 yarım gün şeklinde oraya başlatacağım. Kolay gelsin...

08/25/2010 21:40:00

Yardimlariniz icin tesekkur ederim.Halen sonuclandiramadim, karar verince sizlere de haber verecegim.

11/30/2010 12:13:00

handecelik karar verebildinizmir bende bölgedeki aşağı yukarı tüm kreşleri gezdim fakat hala kararsızım

12/23/2010 15:40:00

Karar verdik hatta başlayalı neredeyse 3 ay olacak.Kusura bakmayın taşınma ve iş değiştirme gibi telaşlardan yazamadım.Biz Yeni Ufuklar Anaokulunu seçtik.Okul geniş ve ferah, kendi içinde tiyatro ve sinema salonu var.Binası Gama tarafından kreş olacak şekilde özel inşaa edilmiş.yemekhanesi küçücük bir mutfak şeklinde değil daha profesyonel.Kullanılan ürünler bildik markalar.Sınıf öğretmenleri dışında branş öğretmenleri var. Sürekli hemşire var ve günlük kullanılması gereken ilaçlar varsa takip ediyorlar.
En önemliside Utkan memnun.

12/23/2010 15:42:00

Karar verebilmenize sevindim. Sira bize geldiginde onerecek birileri olacagi icin mutluyum:) Ufaklik hasta olunca ne yapiyorlar? Gonderemiyorsun herhalde? Hoş, o halde okula birakmak ne mumkunki, icin gider!!

12/23/2010 15:46:00

Çocuğunuz ateşli iken zaten göndermeyin diyorlar.Biz malesef bu sene sık hasta olduk.Utkan da astım da var,ilaçların düzenli yapılması gerekiyor ve bunu orada çok güzel takip ediyorlar.Ayda bir doktor kontrolüde yapıyorlar ve bizi bilgilendiriyorlar.

12/23/2010 17:51:00

"En önemliside Utkan memnun" önemli olanda bu değilmi? Onların mutluluğu....Sizin adınıza çok sevindim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...