doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

07/29/2011 08:41:00

merhaba med, annemin evi de makronun karşısında, öztürk marketin iki yan apartmanı, haftanın bir iki günü oradayım ben, belki karşılaşmışızdır :)

dmlkrc senin evin tam nerde?

07/29/2011 08:43:00

kızlar hsn_efe ile görüşeniniz var mı bakıcı sorununu çözdü mü?

07/29/2011 08:45:00

Olabilir canım. Karşılaşmışızdır belki. Kızım doğduğundan beri anne ve çocukları daha çok dikkatimi çekiyor. Bende yeni üye oldum. Neler yapıyorsunuz nasıl aktivitelerde bulunuyorsunuz? 

07/29/2011 11:26:00

merhaba arkadaşlar

stregocia benim evim birlik mahallesi ipek kolajinin tam karşısında

görüşmek isteyen olursa gayet açığım :) 
0 539 9219396

07/29/2011 14:32:00

görüşmeye hepimiz açığız aslında ilk olarak 4 kişi buluştuk, şimdi daha kalabalık bir buluşma olcak gibi :) yine tadım pizzada buluşabiliriz. tabi farklı fikirlerde olabilir. ortak birgün belirleyip görüşelm. siz gün ve saat belirleyin yeter bana hergün uyar :)

07/29/2011 20:50:00

yağmur fatmadan haber alıyormusunuz. ben bi msj attım işin nasıl gidiyor diye cevapta vermedi. küstümü ne yaptı.
bu arada bende görüşmeye açığım. yağmurunda dediği gibi saat ve yer belirlemeniz yeterli. :)

07/30/2011 08:28:00

hiç haberim yok canım. facede de karşılaşamıyoruz işe başladıgından beri.

07/30/2011 15:06:00

Herkese mrb biz de geldik,tertemiz bi Bolu havası aldık dinlendik ve artık Ankaradayız.Hepinize iyi haftasonları :))

07/30/2011 15:06:00

Herkese mrb biz de geldik,tertemiz bi Bolu havası aldık dinlendik ve artık Ankaradayız.Hepinize iyi haftasonları :))

07/30/2011 17:04:00

ebruuuuuuuu ben konuştum geçen gün fatmayla çok yoğun ve çok yorgun oluyomuş ondan giremiyormuş nete... küsmemiş yani rahat ol :DDD ben de döndüm tatilden ee hadi artık buluşalım:D sayfamızın kurucusu! olarak bana düştü sanırım buluşmayı ayarlamak..ımmmmmm yağmur yeni arkadaşlardan bazılarının bebişleri küçük yaa belki gelemezler cebeciye bu sefer ıkea nın restoranındamı buluşsak naapsak?? tanışma buluşması olsun ne dersiniz kızlar? günü hep beraber belirleyelim haftaiçi mi haftasonu mu siz karar verin cevaplarınızı bekliyorrrum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...