doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

07/30/2011 17:04:00

ebruuuuuuuu ben konuştum geçen gün fatmayla çok yoğun ve çok yorgun oluyomuş ondan giremiyormuş nete... küsmemiş yani rahat ol :DDD ben de döndüm tatilden ee hadi artık buluşalım:D sayfamızın kurucusu! olarak bana düştü sanırım buluşmayı ayarlamak..ımmmmmm yağmur yeni arkadaşlardan bazılarının bebişleri küçük yaa belki gelemezler cebeciye bu sefer ıkea nın restoranındamı buluşsak naapsak?? tanışma buluşması olsun ne dersiniz kızlar? günü hep beraber belirleyelim haftaiçi mi haftasonu mu siz karar verin cevaplarınızı bekliyorrrum...

07/30/2011 21:27:00

tabi canım artık bizimde bir ikeamız var ben onu tamamen unutmuşum :))

08/01/2011 06:52:00

Kızlar Slm

ne zamandır giremedim iş yoğunluğundan, görüşmek isterim bende , ikea da super olur ayrıca :) hafta sonu ideal benim için, gerçi ramazan artık ama önemli değil maksat bi görüşmek tanışmak. eğer haftasonuna organize edebilirseniz seve seve katılırız oğluşumla :)

sevdasya malesef bakıcı arıyorum hala, aceleye getirmiyorum ama annem geldi ya evde beraberler , heryere haber saldım, elbet iyi birini bulacağız... :)

08/01/2011 06:52:00

Merhaba arkadaşlar. Bende çalışıyorum. Eğer haftasonu buluşursanız seve seve katılırız kızım Pelin' le beraber.

08/01/2011 06:55:00

haftasonu olsuuunnnn:) hatta pazar olsuunnn:)

08/01/2011 07:01:00

Ramazan amaa...Neyse hiç yoktan tanışmış oluruz. Çocuklar iyi vakit geçirir. haydi kaç kişi gelir  kararlaştıralım. Adım Medine bu arada. Listeyi başlatsam bi sakıncası yoktur umarım. Bu hafta sonu uyarmı? Uymayan olursa tekrar düzenleme yaparız. Pazar günü için; Katılacaklar listeya devam etsin lütfen cumaya kadar netleştirelim.

1. Medine

08/01/2011 07:12:00

benn:) sevda..pazar günü öğleden sonra mı uygun olur? akşama doğru mu:? bana ikiside uyar..kuzumuda alıp gelcem:):)

08/01/2011 07:14:00

1.Medine
2. Sevda

Canım onu herkes toplandıktan sonra karar verelim.

08/01/2011 09:02:00

bende varım

08/01/2011 09:28:00

Ben Özlem bizde seve seve katılırız.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...