doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

08/03/2011 07:19:00

benimkinin de uykusu 3 civarı ama isterseniz akşama doğru da olur 5 gibi filan siz bilirsiniz..hepimiz için uygun bir saat ayarlanır ya sorun değil bence..

08/03/2011 07:32:00

bizimde uyku saatimiz 1-2 arası. Acaba 5 gibi buluşsak çok geç mi olur. Eminim uyku saati herkes için problem. ve kimsenin bu konuda aksaklık yaşamasını istemeyiz. çocuklar uykusuz olunca keyifleride olmaz. saat 5 geç mi? Herkes fikrini belirtirse saatimizi ayarlayalım.Hadi kızlar ....eller klavyeye.... 

08/03/2011 07:58:00

evet 5 uygun bence uykularını alırlarsa daha keyifli vakit geçirebiliriz.

08/03/2011 08:13:00

kızlar benim için uygun yani üçümüz için uygun saat 5 diğer arkadaşlar içinde sorun olmazsa 5 iyidir:)

umarım çok iyi vakit geçiririz ve çocuklarımız da eğlenir:)

benim kızımın arkadaş yaş ortalaması 55:)) annem babam bakıcı teyzemiz ve onun eşi sürekli yanındalar ve yeğenlerim hep asya dan büyük sadece apartmanda 3 çocuk var akşamları onların yanına götürüyorum dışarı çıkarıyorum filan ama yaşıtlarından çekiniyo oynamayı bilmiyor..

umarım bu buluşmalardan memnun kalır ve bizimde bir oyun grubumuz olur:)

08/03/2011 08:18:00

merhaba :) ben de katılmayı çok istiyorum.

bebeğim henüz 2.5 aylık olmasına ve ortamdan muhtemelen birşey anlamayacak olmasına rağmen, sizlerle tanışmaktan mutlu olucam :)

08/03/2011 08:22:00

kızlaar bir yanlış anlaşılmaya neden olmayayım yahu:) tabiki sizlerle tanışmak benim için güzel olcak, çok keyif alacağıma eminim..

sadece asya nın durumunu paylaştım az önce:)) onunda keyif almasını isterim elbette:)

stregocia, seninde bebişin şimdiden alışır kalabalık ortamlara ve çocuklara:)
görüşmek üzere..sevgiler

08/03/2011 08:24:00

1. MEDİNE
2. SEVDA
3. HASAN EFE Ü
4. ÖZLEM
5. YAĞMUR
6. STREGOCIA 

SON DURUMUMUZ:):)

08/03/2011 08:28:00

SANIRIM SAAT 5 HERKES İÇİN UYGUN OLACAK. AKSİ OLAN VARSA HEMEN DÜZENLEME YAPALIM ARKADAŞLAR.

08/03/2011 15:00:00

Bizim içinde uygun.
Yakamıza kırmızı karanfilde takalım mı? ;))

08/03/2011 17:58:00

reyhan içinde uygun kızlar internetinde sorun oldugu için nete giremiyor. listeye reyhanıda ekleyebiliriz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...