doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

08/06/2011 01:58:00

merhaba kızlar

ben ve oğlum da geliyoruz, benim adım sabriye bu arada:)

pazar görüşürüz :))

08/06/2011 21:27:00

1. MEDİNE
2. SEVDA
3. SABRİYE
4. ÖZLEM
5. YAĞMUR
6. NİHAN
7. REYHAN

SAAT 5 TE GÖRÜŞÜRÜZ ARKADAŞLAR:) KIRMIZI BALONLARI UNUTMAYIN:))))

08/07/2011 11:48:00

ben gelemiyorum :( 
babamın taşınması gerekiyor ve birazdan keçiörene ev bakmaya gidiyoruz...

bu arada bu civarlarda maksimum 300 tl ye kiralık ev bilen var mı?
uffff...... 

08/07/2011 14:47:00

Kızlar üzgünüm ben gelemedim, haftaya bır sınava girmem lazım, doğru düzgün calisamadigim icin bugün efeyi gönderdim ders çalışıyorum:( bır dahaki buluşmaya kismetse !!!

08/07/2011 20:28:00

canım keşke daha önce söyleseydin bizde saatlerce kucagımızda çocuklar beklememiş olurduk.

08/07/2011 21:48:00

aynen yağmura katılıyorum kızlar keşke haber verseydiniz 1 saate yakın kasaların önünde kucağımızda çocuklarla bekledik:( hemde 3 kişi birden gelmedi :(

08/07/2011 21:52:00

üst kattaki beklemeyi saymıyorum bile en azından oturuyoduk..

08/08/2011 05:49:00

Günaydın,bende dün aranızda olamadım üzgünüm, önceden haber verme konusunda haklısınız ama biz evden çıkmak üzereyken eşimin apt. görevlisi ile yaşadığı bir gerginlikten dolayı, onu yanlız bırakamadığım için gelemedik. Umarım gününüz güzel geçmiştir.

08/08/2011 06:32:00

herkese günaydın güzel anneler:)
dün bizim için güzel bir gündü, hepiniz gelebilseydiniz daha güzel olurdu ama artık bir dahaki sefere...

sevgili reyhan cım, yağmur cum ve medine cim ve herbiri ayrı bir güzel olan asya-pelin ve eylül ü tanımaktan biz çoookkk memnun olduk..

inşallah bir dahaki sefere daha rahat ortamlarda evlerimizde buluşuruz..

kızlar dün eve geldik ve asya 8,5 bile olmadan uyudu ama bütün gece huzursuzdu sanırım benim hatam çünkü dün akşam ilk kez balık şurubu içirdim ve midesi bulandı..gece boyu durmadı çocuk bide inledi uykusunda...
asya ya daha önce hiç içirmemiştim balık yağı filan eczacı arkadaşım tavsiye etti omega 3 beyin gelişimi için önemli vs vs normal gıdalardan alması çok zor filan...bende aldım cumartesi günü dün de içirdim ama pişman oldum midesi bulandı..bir daha vermeyeceğim..

balık yağı-şurubu denemek isteyen varsa aramızda ben dün açtım şurubu, eczaneden almayın ben size ulaştırıyım deneyin...

herkese sevgiler...

08/08/2011 07:10:00

Günaydın arkadaşlar,

Bizde dün güzel bir gün geçirdik. Benim kızım artık abla olmuş. Her iki Asya ya ve Eylül' e davranışları benim çok hoşuma gitti. Normalde herşeyini çok paylaşmazdı ama dün çok fazla böyle bir tavır göremedim. Galiba bir araya gelmekteki amaçlardan bir tanesi de buydu. Paylaşmayı öğrenmek.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...