doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

08/08/2011 08:08:00

gerçekten kusura bakmayın , çok üzüldüm beklemenize, ama inanın hiç vaktim olmadı, çoçuğu hazırlayıp ablamlara götür gel derken ancak haber verebildim ama butun gün aklımdaydıi birinizin numarası olsa arayacaktım..

tekrar kusura bakmayın... :(

08/08/2011 08:17:00

medine, ben bu şurubu cumartesi açtım hava serinleyene kadar bozulmaz mı? atayım mı şimdi? eczaneyide arayımda bi sorayım olmazsa yaa..

08/08/2011 08:27:00

Sevdacım bende tam olarak bilemiyorum. İstersen eczaneye sor.Ne yapmak gerekiyormuş bize de söyle aklımızda bulunsun.

08/08/2011 10:40:00

Ama ben haber vermiştttim :( Çok üzüldüm beklemenize şimdi bebeklerle...
Zaten tüm gün sayıklayıp durdum en yakında ben oturuyorum bir ben gidemedim diye! Hatta bir ara serkan ara da kalkmadılarsa al arabayı git dedi :) kimi ariim telefonlarınız da yoktu! 
Bir sonraki buluşmada tanımak isterim komşu anneleri ;)
Sevgiyle...

08/08/2011 11:33:00

merhaba arkadaşlar aslında dün gelemediğim ve yeni arkadaşlarla tanışamadığım için çok üzülmüştüm. ama şimdi yazılanları okudumda gelemeyen arkadaşlar olmuş. bu duruma reyhandan yağmurdan medineden ve sevdadan özür dileyerek sevinmedim de değil. bir dahaki buluşmada hep beraber olacağımız için sevindim.
bu arada sevda ben balık yağını düzenli bir şekilde kullanıyorum hatta bu sıcaklarda bile kullanmaya da devam ettim. ben kızımda herhangi bir sorun yaşamadım. sıcaklarda içilmemesi gerektiğinide hiç duymadım. ben nutrigen balık yağını kullanıyorum ve memnunumda. kullanmadığım zaman buzdolabında muhafaza ediyorum. benim eczacı arkadaşım da bu şekilde birşey olmayacağını söylemişti. senin kuzucuğa çok geçmiş olsun.

08/08/2011 11:47:00

Arkadaşlar, özellikle miniklere tuvalet alışkanlığı kazandırmış muhteşem anneler bende yavaş yavaş tuvalet eğitimine başlamayı düşünüyorum.
Hatta bugün ufaktan bir alıştırma yapalım dedim ve Nisa'nın altını açık bıraktım iki kez lazımlığına yaptı ama hiç söylemeye niyeti yok gibi geliyor bana.

Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

08/08/2011 12:29:00

canımm benim aldığım da orzax ın bir ürünü Ocean fish oil portakal aromalı diye bi şurup ama sanırım dokundu yani ben öyle düşünüyorum gece uyumayınca..belkide şurup masumdur:) bende buzdolabının kapağına koyayım...

benim kızımda tuvalet alışkanlığı oluşmaya başladı gibi 2 haftadır gündüz altını bezlemiyoruz, sürekli takipteyiz:) sık aralıklarla wc ye götürüp lazımlığa oturtuyoruz ve genelde de yapıyo:) ama bazen de yaptıktan sonra gelip "annee çiş" diyo
yavaş yavaş olacak alışıyor..

08/08/2011 13:05:00

Özlemcim benim kızımda iki yaşında. Bizde başladık tuvalet eğitimine.1,5 yaşından beri birlikte girdik tuvalete. birlikte çömelme antremanları yaptık.Geçen hafta  önce anlattım. Altına bez bağlamayacağım. Çiş gelince bana söyle diye. Tamam anne dedi ama tabiki altına kaçırdığı zamanlar oldu. Kakamızıda tuvalete yapıyoruz. Sadece uykuda bez bağlıyorum. Sebebini bilmiyorum ama lazımlık olayına karşıyım. İlk başta nasıl alıştırırsam öyle gider diye. Klozet aparatı aldım. önceden korkuyordu klozetten ama artık korkmuyor.çoğunlukla söylüyor. Çok nadirde olsa kaçırdığı zamanlar oluyor ama çok şükür bu sürecide kolay atlatıyoruz.

08/08/2011 14:07:00

medine cim benda ilk başlarda kesinlikle istemedim lazımlığı klozet adaptörü aldık ama oturamadı asya...sonra baktık olmuyor alışamayacak en sonunda lazımlığa tamam dedik...alışsında artık nasıl olursa olsun:) altını bağlatmak istemiyor artık kaçıyor:))

08/09/2011 06:47:00

Günaydın Sevdacım,

Hamileyken eşimin kuzeni Medine asla sallamıycam, emzik vermiycem, onu yapmam bunu yapmam diye birşey söyleme demişti. Mecbur kalınca herşeyi yapıyorsun demişti. Gerçektende doğru. Pelin de tuvalete alışmasaydı problem çıkarsaydı lazımlık benim içinde bir çözüm yolu olacaktı.

Aferin benım kızıma.Canım yanlız şunu belirtmek isterim 18 aydan önce verilen tuvalet eğitimi bir süre sonra unutulabiliyormuş. Tabiki her çocuk kendine özel. Ben sadece bilgin olsun diye söyledim.

Kolay gelsin iyi çalışmalar sana:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...