doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

02/04/2011 07:50:00

ben çalışıyorum kızlar cmt-pazar evde kalıyorum, şubat tan sonra bir haftasonu buluşalım, isterseniz dışarda bir yerde isterseniz evde ben uyarım..annem ameliyat olduğu için bikaç hafta bişey yapamam ama sonrasında bana uyar..havalar ısınınca özellikle sık sık görüştürelim çocukları...birlikte bir yerlere gidebiliriz..piknik yapabiliriz.. 6 kişiyiz şu anda, irtibatı koparmayalım...

02/05/2011 00:55:00

yaaa süper olur vallaa kızlar:D geçen gün bi arkadaşıma gittim.kızımdan büyük 1,5 yaşında bi oğlu vardı.. onunla oynadıkça eylül naz resmen zevkten dört köşe oldu.. ilk defa kahkaha attı kızım, hemde saatlerce.. çok şaşırdım çok sevindim.......birdee kendi yaşıtlarıyla olsa daha süper olur diye düşünüyorum.bencee havalar düzelir düzelmez bişiler ayarlayalım:)

02/05/2011 20:28:00

çok iyi oldu bu karşılaşmaa ya :) benim bebişim sizinkilerden küçük biraz daha tecrübede vardır sizlerde öğrenmem gereken çok şey var :)

02/15/2011 14:13:00

arkadaşlar kızıma bakıcı arıyorum..tavsiye edebilceğiniz tuzluçayır civarında oturan, güvenilir, sigara içmeyen birileri varsa yardımcı olurmusunuz?

02/15/2011 17:37:00

herkese meraba, ben de demirlibahçede oturuyorum 5 yıldır. daha önce de abidinpaşada oturuyordum. eskiden buralar ankaranın merkeziyken şimdi herkes batı tarafında oturuyor:(

02/18/2011 11:27:00

selam kızlar nerelerdesiniz? sesiniz çıkmıyr:)

02/18/2011 14:24:00

merhaba. arada bakıyorum ama herkes birbirinden kopuk birşeyler yazıyor. diğer guruplar ne kadar güzel birbirlerinin sorunlarına fikir veriyorlar. ama bizim grupta tık yok. kızına bakıcı buldunmu sevdasya.

02/18/2011 21:51:00

o zaman kızlar başı ben çekiyim haftaya buluşalım bir yerlerde ne dersiniz?

02/19/2011 16:34:00

ben hazırım ne zaman nerde ayarlarsanız geliriz kızımla :)

02/19/2011 17:49:00

bende hazırım :-)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...