doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

08/09/2011 08:32:00

umarım unutma durumu olmaz canım yaa...bide benim annem ve bakıcı teyzemiz var yanında onlar çok kararlı kışa kadar alıştırcaz kışa bezsiz girecek kışın alıştırmak daha zor diyolar bende çok müdahale edemiyorum açıkcası..hayırlısı

08/12/2011 10:00:00

selaam arkadaşlar  sonunda internetime kavuştum:D uzun zamandır yazamıyodum.. sevda ve medine bende sizlerle ve küçük kuzularla tanıştığıma çok memnun oldum..bi dahaki sefere daha fazla katılımla buluşmayı diliyorum:) ha bu arada gelemeyen arkadaşlar müsait olduğunuz zamanı belirleyin ikinci buluşmamızıda ayarlayalım..geçmiş sayfalarda yağmurun numarası var ıkea da buluşurken bi prroblem olursa diye vermişti..buluşma günü o numarayı arayabilirsiniz bende verebilirim numaramı.. kendinize ve bebişlerinize iiiiiii :))

08/12/2011 10:01:00

bakıınnnnn :)) silinmiş:))

08/15/2011 11:10:00

Kızlar Merhaba,

Nerelerdesiniz? Kimseden ses çıkmıyor.Ses verin biraz. Neler yapıyorsunuz. Minik kuzular nasıllar? haydi güzel haberlerinizi bekliyorum:)))))

08/15/2011 11:50:00

ben buradayım canım ama pek kimse bişey yazmadığı için bende yazmıyorum:) işlerim biraz yoğun amaa bayramdan sonra 2 hafta izin aldım onun hayaliyle avunuyorum:)
ASya iyi çok şükür..
şımarıklığa devam:)) çişe alıştı gibi artık söylüyor ve altını bez bağlatmak istemiyor, altında bez varken çişi gelirse yapmıyor bezini açtırıyor ve lazımlığına yapıyor, nadiren kaçırıyor altına:) bizde gelişmeler böyle..
sizler nasılsınız?pelini öp yerime annesi:)

08/15/2011 12:44:00

bizdeee iyiyiz valla eylül hanımla gezip duruyoruz sıpaa evde durmak istemiyo her gidenin arkasından ağlıyo bugün teyzesi giderken kapının önünde uzun süre ağladı:(( biraz balkonda oyalıyorum sonra yinee sıkılıyo ama dışarıdayken ondan mutlusu yok:DD bizdede son durumlar bu.. bu arada asya erkenden söylemeya başlamış çişini ne güzel darısı başımıza olur inşallah gerçi bizim doktor 18 aydan önce başlama dedi ama bakıcaz artık:D eeeee siz napıyosunuz pelinle annesi?

08/15/2011 13:51:00

Reyhan cım aynı ağlama durumu bizde de var malesef, gezmenin tadına vardırlar tabii evde durmak istemiyorlar:):)

bu sabah ben çıkarken ağladı kucağıma aldım öyle bir sarılıyorki, yapışıyor adeta kuzum benim başka şeylerle oyalamaya çalışsamda olmadı peşimden ağladı..sabah üstümü değiştirdiğim anda anlıyor gideceğimi ve peşimden ayrılmıyor bebişim...büyüdükçe zor olacak sabah işe gelmek bugün 10 dakika geciktim:)

çiş için doktorlar 2 yaş uygun hatta 4 yaşa kadar normal panik yapmayın diyor ama benim annem ve bakıcı teyzemiz aceleci biraz:) Asya da hazırmış demekki öğrendi gibi hayırlısı artık..eylülü öpüyoruz:) görüşmek üzere

08/15/2011 20:22:00

bizde bugün iyiyiz düne kadar asyanın ateşini düşürmeye uğraşıyordum. 4 gün 38.5 lardaydı ateşi şimdi iyi. hastaneye götürdüm kan alıcaz dediler ben kıyamadım aldım eve getirdim. ama 4 günde stresten 1 kilo vermişim ve tırnak yemeye başladım :) ama şimdi çok iyiyiz teyzeleri :)))

08/15/2011 23:46:00

İyi geceler, bende bakıyorum fırsat buldukça ama kimse yoktu.
Asya'ya çok geçmiş olsun annesi,bizde cumartesi gününü hastanede geçirdik eşim rahatsızdı apandisit'ten şüpelendiler ama çok şükür bişey çıkmadı.Hastane işi başlı başına bi stres zaten birde üzerine çocuğun hali eklenince...

Bizim Kuzucuk iiyi bize kök söktürüyor sanırım 2 yaş sendromumuz başladı yemek ve uykuyu kesinlikle istemiyor.Beni sürekli yanında istiyor asla başka bir odaya gidemiyorum siyam ikizi gibi yaşıyoruz,umarım bu süreci kazasız belasız atlatırız.
Hepinize sağlıklı günler :))

08/16/2011 07:01:00

Merhaba kızlar,
Yağmurcum geçmiş olsun . Asya' nın iyi olmasına sevindim. Ben ve böceğimde iyiyiz çok şükür. Tuvalet eğitimi işini galiba hallettik. 2 haftadır bez bağlamıyoruz.Son 1 haftadır gece de bağlamıyoruz. Yatmadan önce gidiyoruz. Birde Sahura kalkınca 4 gibi gidiyoruz tuvalete. Hatta bi kaç gece kendisi uyandı anne çişim geldi diye. Bir aksaklık olmazsa çok şükür kolay atlattım bu dönemi. Tabiki koltuğun ve yatağımın üzerine yaptıkları çişi saymazsak. Galiba stres yapıp kafada büyütmemek lazım. Herşeyde çok titizlenmeme rağmen hayrettir bu konuda çok rahattım. Zamanı gelince bakarız modundaydım.

Bu arada bizim de başladı 2 yaş sendromumuz. Bazen anlamsız yere ağlıyor. Tepemden inmiyor. Sürekli onunla ilgileneyim istiyor. İlgilenmeyince yerlere yatıyor. sürekli şu moddayız; Pelin yemek yiyelimmi? "yemiyceeeemmmm" Pelin elbiselerini giyelimmi? "giymiyceeeeemmm" Pelin uyuyalımmı? "uyumuyyycaaaammm"  yemiycem deyip bir sürü yemek yedirdim geçen akşam. uyumıycam deyip iki sallamada küt diye uyuduğunu biliyorum. Galiba amaç sadece inatlaşmak ve kendini ispatlamak. 

Ama herşeye rağmen bütün kuzular gibi çok tatlı benim kuzumda. Akşam işten eve gittim saçlarımı koklayıp öpüyordu. Var mı acaba bundan daha güzel bi duygu. İyiki doğmuş benim kuzum. Kızlar uzun oldu aslında paylaşmak istediğim bir iki konu daha var. Gün içerinde yazarım onları da. Hepinize güzel bir gün diliyorum.

Sevdacım aynı zamanlarda izinliyiz galiba. bizde bayramdam sonra sideye gitmeyi düşünüyoruz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...