doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

08/16/2011 07:57:00

günaydın güzel anneler:)
Yağmur cum öncelikle minik Asya ya geçmiş olsun tatlım neyseki iyiymiş şimdi...biz görmeyeli büyümüştür oda:)

2 yaş sendromu yaşayan bebişlere ve annelere kolaylıklar diliyorum kızlar:)o inatlaşma dönemi beni çok tedirgin ediyor düşününce insan sürekli de sabırlı olamıyor çünkü:) hayırlısı..

ben gün içinde giriyorum hep burdayım sizleride beklerim:)
medine cim izin tamam da nereye gideceğimize karar veremdik henüz:) eşim amasra ya gitmek istiyor yakın olduğu için ama ben soğuk olacağını düşünüyorum, güneyde bir yer olsun diyorum, bakalım hava durumuna göre karar vereceğiz artık:)

görüşmek üzere...sevgiler

08/16/2011 08:46:00

Aynen canım bende havanın soğuk olmasından korktuğum için direkt başka bir yere bakmadan side ye karar verdik. Tabi denizi ve kumsalıda önemli.İnşallah pişman olmayız.Otelimiz Trendy Aspendos Beach Side. Gelin birlikte gidelim:))))

08/16/2011 09:06:00

güzel olurdu valla..biraz bakacağım netten bende..olimpos u çok istiyorum aslında ama bakacağız...

08/18/2011 11:29:00

Kidsline çocuk güvenlik kemerini nereden bulabilirim bir fikri olan varmı int. sip. vermek istedim ama güvenemedim.

08/26/2011 23:06:00

Herkez nerelerde bayram telaşımı sardı bizim güzel annelerimizi.Kaç günlerdir kimseler yok umarım siz ve minak kuzucuklar iyidir.İyi haftasonları. :))
( Bu arada biz tuvalet eğitiminde epey yol aldık yaşasınnnnnnnn )

09/07/2011 11:45:00

Ya ben sizleri gerçekten merak etmeye başladım ama ben yeni gelmiştim aranıza,tanışıcaktık,buluşacaktık,kaynaşacaktık daha. Nerelere gittiniz beni burda bir başıma bırakıp.
Kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuu???????

09/08/2011 19:47:00

merhaba:)) bende epeydir girmedim nete bayram tatil filz girince araya kızlar da girmemiş buraya:) 
evet bir buluşma daha planlayalım kızlar bende istiyorum..

bu arada güvenlik kemeri konusunda bilgim yok tatlım

görüşmek üzereeee

09/08/2011 20:51:00

ee tatili neyaptınız arkadaslar. bende 18de gitmeyi düşünüyorum ama yer bulamıyorum. bu arada keçiörend eoturuyorum

09/18/2011 18:52:00

Grup yöneticimizden haberi olan varmı ve diğer arkadaşlardan Reyhaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnn

09/19/2011 07:28:00

herkese merhabalar..iznim bitti işe döndüm... adaptasyon sorunu yaşamaktayım:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...