doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

09/19/2011 09:20:00

Hoşgeldin sevdasya

09/19/2011 10:55:00

Arkadaşlar Merhaba,

İşte geldim burdayım. Sabah 2 kere mesaj atmayı denedim ama bilgisayarımda bir problem vardı galiba olmadı. Bayram tatilinden sonra 2 hafta izin almıştım. Böceğimle uzun bi tatil yaptık. Sevdacım hoşgeldin. Tatil nasıl geçti? Özlemcim ayrıca sana teşekkür ederim. Merak edip taaa facelerden mesaj atmışsın. Haydi kızlar toplanma zamanı, dertleşme zamanı.En kısa zamanda bir buluşma ayarlayabiliriz.

Sizleri ve kuzuları çok öpüyorum.

09/19/2011 11:36:00

Sizler yokken ben buralarda çok sıkıldım,
Umarım tatilleriniz çok güzel geçmiştir.

09/19/2011 12:31:00

hoşbuldukk kızlar:) tatil çok güzel bişey yaa:)  3 hafta o kadar rahattım ki:) tabii Asya ile yapışık ikiz gibiydik..kucağımdan inmedi..evde birileri varken gayet iyi oynuyor filan ama evde yalnız olduğumuz zaman kesinlikle kucağımdan inmiyor..tabii azılar kabardı iyice ama patlayamadı onun da etkisi var.. bide hastalandık ana kız:) bugün sepet gibi kafam...dün ikimizde çok fena hastaydık da bugün iyiyiz şükür...
ya bu arada bizim bir sorunumuz var kızlar..
eşim seyehate gittiğinde asya yı yanıma alıp uyumuştum nerdeyse 2 ay oldu ve o zamandan beri benimle uyumak istiyo...beşiğine yatırıyorum ve gece uyanıp ağlıyo ben uyutup tekrar yerine koyuyorum filan..geri uyanıyor...bazen dayanamayıp onunla uyuyorum ama alışırsa tamamen diye de korkuyorum ooff şaşırdım valla...
bu gece zaten ikimizde hastaydık ve birlikte uyuduk gece uyandı oturdu yatağa ağlıyor, "kızım burdayım ben" dedim "korktum korktum" dedi.."korkma ben yanındayım" dedim ve yattık tekrar elini yüzüme koyup "anne burda" dedi ve uyudu..
bilmiyorum ne yapacağım...

bu arada evet evet buluşalım:) bende istiyorum

bu arada

09/19/2011 18:08:00

Merhaba kızlar bende giremedim nete ne zamandır. efeyi sunnet ettirdik. Anca toparladı..

09/20/2011 06:28:00

geçmiş olsun tatlım umarım iyileşmiştir..erken sünnet daha iyi oluyor galiba çocuk için..sağlıklı günler diliyorum..

ama artık bir hareket gelsin grubumuza hadiiiii

09/21/2011 06:09:00

Günaydın Kızlar,

Herkese güzel bir gün diliyorum. İşlerim el verdiği sürece akşama kadar buradayım. Hepinizi bekliyorum. Sevgilerle...

09/21/2011 07:35:00

Günaydın,

Umarım hepiniz iyisinizdir............ 

09/21/2011 07:40:00

günaydın güzel anneler...

09/21/2011 21:52:00

iyi geceler ben geldim... :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...