doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

09/23/2011 06:44:00

şimdiden doğum günü kutlu olsun miniğin..şansı bahtı hep açık olsun...
herkes ne zaman daha uygun olacağını yazarsa iyi olur belki bir sonraki haftaya ertelenir..senin gelmeni isterim:)
miniği öpüyorum..

09/23/2011 07:28:00

Günaydın kızlar,
Bakıyorumda sonunda bütün kızlar toplandık toplandık :):) Hepimiz hoş geldik. Eğer bir problem çıkmazsa haftaya banada uyar geliriz böceğimle. Kuzular kaynaşsın birbirleriyle.

Bu arada Asya kuzusunun doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu yıllara.

Hepinizi öpüyorum görüşmek dileğiyle.

09/23/2011 21:04:00

teşekkür ederim ben bidahaki buluşmanıza kesin katılırım :)

09/27/2011 00:03:00

nisaözlem güldürdün beni gece gece :)) ama en çokta senden kesmiştim ümidimi aynı sokakta oturuyoruz ve daha tanışamadık :) ramazan bitsin tanisalim demiştin ama senin oruç devam ediyo sanırsam:)

09/27/2011 00:05:00

bir hafta da senin için erteleriz yağmurcum :)

09/27/2011 00:10:00

sevdaaaa bu arada havalar yine ısınacak diyolar eğer doğru diyolarsa piknik süper olur:))

09/27/2011 06:40:00

valla güzel olur reyhancım..bir yerde buluşunca kalabalıktan rahatsız olup doğru düzgün oynamıyorlar bizde iki çift laf edemiyoruz:)
yağmurunda işleri bitsin havanın güzel olduğu bir haftasonu hepimiz toplanalım alalım topları ipleri:) hem çocuklar eğlensin hem biz:)
uzaktan gelecek arkadaşlar yoksa 50.yıl parkı da olabilir yakın hem hemde çocuklar için güzel oyun alanları...

ama bu arada, pikniğe gidene kadar bir yerde buluşalım bu haftalarda derseniz ona da varım:)

hepinizi öpüyorum..minikleri öpün..

09/27/2011 08:40:00

Herkeze merhaba,

Reyhan ben nurtiye girdim ama kimse yoktu.
Bugün benim bir işim yok sende müsaitsen neden o gün bu gün olmasın.,

09/27/2011 23:01:00

canım kusura bakma geç gördüm yine gerçekleşmedi bizim görüşme:/ yarında yani bugün ebru da toplanıyoruz kızlarla ebru=mavideniz :D eğer tanışmış olsaydık sende gelirdin güzel olurdu neyse bi dahaki sefere inşallah..ha perşembe yada cuma görüşelim müsait olursak,:D

09/28/2011 07:33:00

Aaa keşke haberim olsaydı bende gelmeyi çok isterdim hiç değilse herkezle orda tanışma fırsatım olurdu, size iyi eğlenceler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...