doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

10/06/2011 22:15:00

nisaözlem inşallah bi dahaki sefere  sende aramızda olursun cnm sen sabahları giriyosun heralde nete bende sabahları açayım artık haberleşelim görüşelim... bu arada grubumuz dağılıyo sanırım kimseden ses yok buluşma geçekleşmeyecek gibi..bundan sonra hergün girmeyi düşünüyorum buraya çok boşladım:))

10/06/2011 22:18:00

aaaaaaaa bide facebook kullanan arkadaşlarr birbirimizi eklersek daha rahat haberleşiriz burda denk gelmiyoruz en azından orda onlıne olunca belli oluyo..

10/07/2011 05:59:00

Günaydın Kızlarrrr,

Reyhancım merhaba nasılsın? Eylül nasıl? Dağılmayalım dağıtmayalım kendimizi. Pelin biraz hasta iyileşsin hemen buluşma ayarlayalım. Tabiki siz daha önce buluşmak isterseniz bizde bir dahaki sefere katılırız.Bende hergün giriyorum ama kimseden ses çıkmayınca çıkıyorum.
Medine AKIN ATASOY  faceten ulaşabilirsiniz.Çok öpüyorum hepinizi ve minik yavruları:) 

10/08/2011 22:34:00

merhaba cnm geçmiş olsun bizde yeni yeni atlatıyoruz hastalığı:( onun dışında iyiyiz teşekkür ederiz merak edip sorduğun için:) buluşma ayarlayalım diyoruz ama baksana kimsecikler yok biz eski grup buluşup görüşüyoruz arada bir ama bi ayarlayamadık şöyle hep birlikte bişiler:D neyse kısmet biraz daha bekleyelim bakalım... bu arada ekledim seni:)) kızlar beni de "REYHAN BÖLÜCEK AKDEMİR" OLARAK BULABİLİRSİNİZ!

10/09/2011 09:06:00

Arkadaslar bende kurtuluşda oturuyorum aranıza katılmak isterim bende :)

10/09/2011 09:08:00

Bu arada facete ekledim sizi :)

10/10/2011 08:20:00

selamlar herkese kızlar hasta bebişlere geçmiş olsun..ekliyorum sizi
beni Sevda Yurduseven olarak bulabilirsiniz..sevgiler...

10/10/2011 13:57:00

Yine kimsecikler yok burda herkese iyi haftalar hasta kuzulara geçmiş olsun,
cerenkzy hoşgeldin,

Bende ekliyorum sizi, beni de Özlem YALÇIN BIYIK olarak bulabilirsiniz.

10/15/2011 11:00:00

mrb arkadaşlar fecadan ekledim sizi yağmur yılmaz sizin beni bulmanız biraz zor olabilir yaklaşık bin tane yağmur yılmaz var :) benim minikte hasta hala atlatamadı bikaç güne birşeyi kalmaz sanırım. bu arada cerenkzy hoşgeldin.

10/15/2011 11:42:00

Arkadaşlar haftaya bi buluşma ayarlayalım artık isteyenler yazsın :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...