doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

02/19/2011 19:21:00

aramızda çalışanlar varmı ona göre hafta içi veya haftasonu bir plan yapalım.

02/19/2011 22:07:00

arkadaşlar önce isterseniz çaışmayan arkadaşlarla toplanalım haftaiçi mekan belirleyin daha sonrada çalışan arkadaşlarla buluşalım ne dersiniz? 

02/20/2011 09:36:00

ben çalışmıyorum ama bebeğim daha 4 aylık ya rahatlıkla emzirip altını deiştirebilceğim biyer bulmak lazım yada birkaç saatliğine gidip yemek yiyebilceğimiz bi yer hangisini tercih edelim :)

02/20/2011 09:41:00

cebeci de kukla kebap var ama nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum uygunsa sizin içinde oraya gidelim mi? yakın olaraktan....

02/20/2011 10:06:00

tamam ama bizden başka kimseden ses çıkmıyor :) kaç kişiyiz bizden başka buluşmak isteyen yokmu :)

02/20/2011 21:23:00

yok canım kimselerden ses çıkmıyor huhuhhhhhhhhhhuuuuuuuuu kızlar ordamısınız?

02/20/2011 22:07:00

ben buradayım kızlar.... defne kukla kebabın yerini hatırlayamadım. şöyle havanında güzel olacağı bi gün. cebecide tadım pizzanın yeri var. hem kızlar içinde oyun alanı olan bir yer. hafta içi gidersek sakin olur diye düşünüyorum. asya içinde uygun bi yer gibime geliyor. şimdilik galiba 3 kişiyiz.

02/20/2011 23:32:00

kızlar sizinkiler büyümüş tabi rahat rahat plan yapıyosunuz :D oyun alanı da olsa bizim bi işimize yaramaz kiiiii:(((( bize şöyle mama sandalyesi olan yok yok hatta bebek bakıcısı olan bi yer lazım:)))şaka bi yana da evde toplanmak daha mantıklı geliyo bana gerçi şimdi birbirimizi tanımıyoruz fln nası olcak diyenler olur bilmiyorum sizin fikirleriniz ne bu konuda?

02/21/2011 07:13:00

eblisdursun cum teşekkür ederim ilgin için...nihayet birini buldum..annem bakıyordu kızıma ama bir ameliyat geçirdi şimdi hastanede yatıyor çok aceleye geldi..ablam baktı bir hafta ama oda rahatsız..kızı cuma günü buldum 23 yaşında çok genç evlilik yaşamış sonra boşanmış iyi birine benziyor..şimdi yanlarında ablamda var bir hafta ablam yanlarında duracak kızım ve bakıcısının sonrada annem hastaneden çıkıcak annem olacak evde yanlarında.. çok zor kızlar bebeğini tanımadığın birine bırakmak gerçi ben yinede şanslıyım yanlarında mutlaka ailemden birileri olacak...

02/21/2011 07:15:00

kızlar buluşma fikri çok güzel ancak ben çalışıyorum ve annem ameliyat oldu yani bi müddet çıkamam sanırım..ama siz buluşun mutlaka bende bir dahaki buluşmaya katılırım...reyo, şimdilik en azından tanışmak için dışarıda buluşulur sonra duruma göre evlerde yada çocuklar için uygun olan yerlerde buluşmalar yapılır...kendinize iyi bakın sevgiler...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...