doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

11/17/2011 11:59:00

herkes istekli o halde niye bekliyoruz? bu pazar için ya bir buluşma ayarlıyalım ya da tiyatroya gidelim hep birlikte hadi kızlar

şimdiii pazar günü ne yapıyoruz çocuğunluğun isteğine göre karar verelim
 ( ben ikisinede varım:)

1- tiyatro
2-buluşma

saat kaçta? mesela benim için öğleden sonra olması daha iyi olur

hadiii herkes yazsın hemen bu pazara bişeyler ayarlıyalım kızlar

11/17/2011 13:09:00

mrb kızlar. bende tiyatro çok istiyorum asyanın tepkisini çok merak ediyorum :) ayarlayıp gidelim pazar günü. belki ordanda bi kafeye gider biraz sohbet ederiz.

11/17/2011 13:51:00

o zaman bu pazar yapalım mı bu işi:)

reyhan organize edebilir sanırım yada bize bilgi verir biz ararız..sen ulaşır mısın tatlım reyhanın bende teli yok..

kızlarrr hadi kimler geliyorr

1-yağmur (asya)
2-sevda (asya)

11/17/2011 13:59:00

bu tiyatro için sani biz küçüğüz :(

11/17/2011 14:06:00

hıımm evet siz küçük kaldınız:) ama buluşmada ayarlayabiliriz kızlar hadiii niye kimseden ses yok?????

bu hafta çoğunluk ne isterse onu yapalım hadiiii harekeetttttttt

11/17/2011 15:03:00

kızlar http://www.mybilet.com/eventinfo.php?eventid=4108 bu linkten kendinizde bakabilirsiniz bu ay ki seansların hepsi dolu takip edelim aralık ayının ilk pazar günü biletlerimizi netten alıp gidelim... bidee buluşma isterseniz pazar günü kahvaltı yapabileceğimiz hem de çocukların oynayabileceği bir yer araştırabilirim:DD hadi ses verin!

11/17/2011 15:05:00

reyhan cım ben varım ama sabah olmasa tatlım? öğleden sonra benim için çok daha iyi olur ama çoğunluk sabah isterse bende uyarım..

11/17/2011 15:05:00

ya tiyatromu buluşma mı bi karar verinde bizde uyarsa plan yapalım:)bu gruptakilere bir şey olmuş kimsede çıt yok:(

11/17/2011 15:11:00

beraynur yukarda reyhan yazdı ya bu ayki seanslar dolu tiyatroya gidemiyoruz yanii buluşma olacak tatlım

11/17/2011 15:11:00

beraynur yukarda reyhan yazdı ya bu ayki seanslar dolu tiyatroya gidemiyoruz yanii buluşma olacak tatlım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...