doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

11/17/2011 15:19:00

tmm öğleden sonra olsun benim için farketmez de nereeee olsun karar veremiyorum sıcak bi yer bulmamız lazım:D

11/17/2011 15:19:00

tmm öğleden sonra olsun benim için farketmez de nereeee olsun karar veremiyorum sıcak bi yer bulmamız lazım:D

11/17/2011 15:27:00

inanıyorum güzel bir yer bulacaksın tatlım:)) benim hiçbir fikrim yok valla...bize yakın yerlerde tadım pizza dışında çocuk oyun alanı olan bir yer de bilmiyorum malesef...

11/17/2011 15:29:00

ayy delircem hamamönünde liva vardı kapanmış cebeci de ki kukla kebapta kukla gösterisi yokmuş artık oyun alanı da yokmuş tadım pizza iki oldu anatolıum var yine aklımda siz ne dersiniz??

11/17/2011 15:30:00

bana uyar canım..zaten senele beneden başka gelmeyi düşünün ya da şu anda online olan kimse yok:))

11/17/2011 15:31:00

bana uyar canım..zaten senle benden başka gelmeyi düşünen  ya da online olan kimse yok:))

11/17/2011 15:39:00

e o zmn anatolıum a gidelim hem orda funny day var çocuklar için eğlence merkezi:D önce onları oynatırız sonrada güzel bi yerde oturup yemek yeriz sohbet ederiz geçen sefer hiç konuşamamıştık..

11/17/2011 15:40:00

kızlar yakın yer olursa bende gelip tanışmak isterim belki uzun kalamam belki  kız küçük rahat edemem diye yeri beliryenin bize uyarsa geliriz:) 

11/17/2011 16:03:00

Sevda bende sizi takipteyim fakat pazar günü nisayı sirke götürmeyi düşünüyoruz, gelmeyi çok isterdim.Sizlere iyi eğlenceler,karışmak gibi olmasın ama yalnızca reyhan ve sen varsa müsait olan birinizin evi daha rahat olmaz mı.  

11/17/2011 17:50:00

bende varım buluşmaya hazırım :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...